Haber Ara

24 haziran secimleri Haber Arşivi

MHP’den Aksaray Mahallesine çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Teşkilatı, 24 Haziran Seçimlerinde MHP'ye en çok oy veren mahalle olan Aksaray Mahallesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Toprak Başkan Aslan ile bir araya geldi

24 Haziran seçimleri sonrasında teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Adıyaman Milletvekilli Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti’li Milletvekili Tüfenkci: "Operasyonun esas nedeni Türkiye’nin Ortadoğu’daki duruşudur"

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Seçimlerden önce başlayan bu süreç adım adım manipüle edildi ve özellikle 24 Haziran seçimleri hedef alınarak bir operasyona girişildi. Bu operasyonun esas nedeni de Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur dedi.

CHP’de seçim kritiği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yeşilyurt ve Battalgazi Başkanlığı tarafından genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 24 Haziran seçimleri değerlendirildi.

Kılınç yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığına getirildi

24 Haziran Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Adıyaman Milletvekili Adayı olan Hakan Kılınç, yeniden CHP Besni İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Milletvekili Aydemir: “Kardeşliğimiz, temel değerimiz”

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum'daki çalışmaları kapsamında Maksut Efendi Mahallesinin konuğu oldu, Sivil Toplum'un Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bazında Erzurum'a yönelik öneri ve görüşlerini almak, Erzurum için 2028-2023 sürecinde beklentileri tespit, 24 Haziran Seçimlerindeki desteğe teşekkür amacıyla ESTP'yi ziyaret etti.

Bedelliye 28 gün askerlik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 24 Haziran seçimleri kampanyası sırasında gündeme getirdiği bedelli askerlik konusunda adım atıldı. AK Parti, bedelli askerlikle ilgili kanun teklifini hazırladı. Teklifin önümüzdeki hafta yasalaştırılması planlanıyor.

AK Parti Milletvekilleri basınla buluştu

24 Haziran seçimleri sonrası AK Parti Malatya Milletvekilleri, Malatya basını ile bir araya geldi.

Başkan Aslan’dan Milletvekili Yakup Taş’a övgü

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Adıyaman milletvekili seçilen Yakup Taş'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başsoy " Türkiye 2023 vizyonuna yakışır bir şekilde yoluna devam ediyor"

24 Haziran seçimlerinde yüzde 52,6 oy alarak Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katılan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy yeni bir başlangıca şahitlik ettiklerini belirtti.

Milletvekili Çakır, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerini sürdüren AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Kaya seçim değerlendirmesi

24 Haziran seçimlerini değerlendiren MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, kendilerine verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Başkan Çırakoğlu 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi

Adıyaman'ın Gölbaşı MHP İlçe Başkanı Mustafa Çırakoğlu 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Samanlı’dan seçim değerlendirmesi

24 Haziran seçimlerini değerlendiren MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Battalgazi ilçe teşkilatı olarak 1 Kasım seçimlerinde 14 bin olan oyumuzu 24 Haziran'da 28 binlere çıkardık, yüzde 100 oyumuz artırdık dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: “Bu şehrin en temel sorunu terörün komplikasyonudur”

Diyarbakır'da 24 Haziran seçimleri sonucunda milletvekili seçilen AK Partili Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat mazbatalarını aldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır'ın en temel sorunun terörün komplikasyonu olduğunu belirterek, Bu komplikasyonların en büyüğü de işsizlik ve istihdam eksikliğidir dedi.

Kılınç’tan seçim değerlendirmesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Adayı Hakan Kılınç, 24 Haziran seçimleri sonrasında bir değerlendirmede bulundu.

Atik: "Seçimin kazananı millet olmuştur"

24 Haziran seçimlerinde AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı olarak gösterilen Erdal Atik, seçimin kazananının millet olduğunu belirtti.

CHP Milletvekili Tutdere mazbatasını aldı

24 Haziran seçimlerinde CHP'den milletvekili seçilen Abdurrahman Tutdere mazbatasını aldı.

Aydemir: Dadaş mesajı: ‘AK Liderin ufkundayız’

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, '24 haziran seçimleriyle Türkiye'de yeni ve AK bir dönem başlamıştır. Bu sürecin önderi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ufuk ve muhabbetinde gönüllerini buluşturan dadaşlar, destekleriyle ülke siyasi tarihine bir Erzurum kaydı düşmüşlerdir. Bu kayıt: 'AK Liderin ufkunda ve onun yolunda olmaya kararlıyız' dedi.

AK Partili milletvekillerinden Besni teşkilatına teşekkür

24 Haziran seçimleri sonrası TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman milletvekilleri, AK Parti Besni İlçe Teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

'İlimize birlikte sahip çıkarak önemli hizmetler yapacağız'

24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili olarak parlamentoya girme hakkı kazanan Gürsel Erol, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Arslan, Erol’a başarılar dileyerek yeni dönemde Milletvekilleriyle omuz omuza Elazığ’a önemli hizmetler kazandıracaklarına inandığını ifade etti.

AK Parti milletvekilleri mazbatalarını aldı

24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili seçilen Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat, Muhammet Fatih Toprak ve Yakup Taş mazbatalarını aldı.

Başkan Deniz 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi

Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, 24 Haziran seçimlerinde milletin, siyasetin tartışmasız tek hakemi, egemenliğin kayıtsız şartsız hakimi olduğunu bir kez daha kayıt altına alındığını belirtti.

AK Partili milletvekillerinden ilçe teşkilatına teşekkür

24 Haziran seçimleri sonrası TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve AK Parti Adıyaman milletvekilleri, AK Parti Kahta ilçe teşkilatına teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan seçim değerlendirmesi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kalan’dan seçim değerlendirmesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Başkanı Hüseyin Kalan, 24 Haziran seçimlerine ilişkin, Milletimiz Türkiye'den, güçlü liderden, istikrardan, üretim,yatırım ve kalkınmadan yana oyunu kullandı dedi.

Tarıkdaroğlu, “Teşekkürler Erzurum”

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zafer Tarıkdaroğlu, 24 Haziran seçimleri sürecinde seçmenin gösterdiği ilgiye teşekkür etti.

Milletvekili Fendoğlu’ndan Malatyalılara teşekkür

24 Haziran seçimlerinin ardından MHP Malatya Milletvekili seçilen Mehmet Celal Fendoğlu, Malatyalılara teşekkür etti.

Bakan Tüfenkci: “Türkiye’yi şaha kaldıracağız”

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci 24 Haziran seçimleri ile ilgili, Biz, kazananın demokrasi olduğuna, Malatya olduğuna ve kazananın esasında Türkiye olduğuna inanıyoruz. Anadolu sessiz bir devrim yaptı. Allah'ın izniyle Türkiye'yi şaha kaldıracağız dedi.

Milletvekili Fırat 24 Haziran seçimini değerlendirdi

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 24 Haziran seçimlerini değerlendirerek, önceliklerinin su tarım olduğu dile getirdi.