Haber Ara

Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci Haber Arşivi

Diyarbakır'da annelere eski bakandan destek

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ‘Birileri evlat acısı üzerinden siyaset yapabilir, birileri o evlatları dağa kaldırarak, insanlara insanlık suçu işletebilir ama anne yüreği o evlatlarına kavuşmak adına oralarda nöbet tutuyor, bizde onlara dualarımızla destek veriyoruz’ dedi.

Milletvekili Tüfenkci’den enflasyon değerlendirmesi

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, yeni belirlenen asgari ücret zammına ilişkin değerlendirmede bulunarak, İnşallah diğer kamu kesiminde çalışan arkadaşları da enflasyona ezdirmeden sosyal barışı tesis edecek ve mutlu olacakları sonuçları elde etmiş olacağız dedi.

Milletvekili Tüfenkci, Teknokent’i ziyaret etti

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ekonomide var olan klasik üretimin yanında özellikle AK Parti hükümetleriyle sayıları artırılan ve desteklenen ARGE merkezleri ve Teknokent'lerin rantabl kullanımıyla Türkiye'nin yeni bir hamle sinyallerini verdiğini vurguladı.

Milletvekili Tüfenkci: Ak belediyeciliği yeni bir şahlanışla oratay koyacağız

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu Türkiye'nin en parlak belediyeciliği AK Parti belediyeciliğini yeni bir şahlanışla ilimizde ve ilçelerimizde ortaya koyacağız dedi.

Malatya Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi’nde sona gelindi

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi'nde sona gelindiğini vurgulayarak, Yönetimini oluşturduk, parselizasyonları yapıldı. Kesimhanesiyle, yem fabrikasıyla gerçekten modern, belki de Türkiye'ye örnek olabilecek bir Hayvancılık OSB yapacağız dedi.

Tüfenkci’den yeni adliye binası açıklaması

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya'nın adliye ihtiyacını, talebini takip ediyoruz, hayata geçirmek istiyoruz. Projeleri bitti, yeri hazır. Bu noktada yatırım ödeneğine koydurduğumuzda Malatya'ya kazandırmış oluruz dedi.

Milletvekili Tüfenkci, hukuk öğrencileriyle bir araya geldi

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesini bu sene kazanan öğrenciler için düzenlenen 'Kampüse Hoş geldin' kahvaltı programına katıldı

Milletvekili Tüfenkci kirve oldu

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, kirve oldu.

Beydağı’ndaki kentsel dönüşüm Tüfenkci’nin gündeminde

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, davetleri üzerine Cuma günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un Malatya'ya geleceğini belirterek, Beydağı'nın kentsel dönüşümle ilgili sorunlarını kendisine yerinde ileteceğiz dedi.

TESK, TOBB ve Türk-İş başkanlarından MESOB’a ziyaret

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) Başkanı Engin Atalay, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci:

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, finansal araçlarla yapılan saldırıları bahane ederek haksız kazanç sağlamaya çalışanlara devlet ve hükümet olarak göz açtırmayacaklarını vurgulayarak, Nitekim unda alınan bir takım düzenlemeler var, bunlar diğer maddelere de yayılacak dedi.

Tüfenkci’den Memur-Sen’e bayram ziyareti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Memur Sen Malatya Şubesini ziyaret ederek, sendika yöneticileri ve üyeleri ile bayramlaştı

Tüfenkci’nin bayram mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Tüfenkci istihdam projeleri değerlendirmesi

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya'mızın ticaret hacmini genişletecek, istihdamı artıracak birçok projeyi hayata geçirmeye devam ediyoruz dedi.

Tüfenkci’den Arguvan’a ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Arguvan'ı ziyaret etti.

Tüfenkci’nin, Ak Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Ak Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti’li Milletvekili Tüfenkci: "Operasyonun esas nedeni Türkiye’nin Ortadoğu’daki duruşudur"

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Seçimlerden önce başlayan bu süreç adım adım manipüle edildi ve özellikle 24 Haziran seçimleri hedef alınarak bir operasyona girişildi. Bu operasyonun esas nedeni de Türkiye'nin Ortadoğu'daki duruşudur dedi.

ABD’ye tepkiler büyüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 15 Temmuz'da yapamadıklarını ekonomik terörle savaş açarak yaptırmaya çalışıyorlar. 15 Temmuz'un elebaşını koynunda besleyenler, o gün Türkiye'yi bölemeyenler bugün finansal araçlarla, döviz kuruyla, faizle insanlarımızı tedirgin ederek ve ekonomik kayba uğratarak Türkiye'yi karıştırmaya çalışıyorlar dedi.

Tüfenkci’den coğrafi tescil eleştirisi

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Türkiye'de AB Coğrafi İşaret Belgesi alan 3 üründen birisinin Malatya kayısısı olduğunu hatırlatarak, Ama bununla ilgili bir farkındalık oluşturamadık. Acilen bunu oluşturmamız lazım, ihracatçımıza da, tüccarımıza da artık bu belgeyi kullanmalarını hissettirmemiz lazım dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci:

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Türkiye'nin farklı yerlerindeki Yeşilyurtluların faydalanması ve ilçenin turizm potansiyelini artırmak amacıyla, Yeşilyurt'u butik oteller, kafeler ve lezzet vadisi haline getirmek konusundaki projeyi, Yeşilyurt Belediyesi ile birlikte ortaya koyduklarını söyledi.

Tüfenkci’den ABD’nin yaptırım kararına eleştiri

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ABD'nin iki bakana yaptırım kararı almasını eleştirerek, Ne uluslararası hukuka ne teamüllere ne de devlet geleneğine sığmaz. Bu karar tabi ki yok hükmündedir ve bir anlamı yoktur dedi.

Tüfenkci’den faizle mücadele vurgusu

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tüfenkci Faizle mücadelemiz devam edecek dedi.

Tüfenkci’den Battalgazi Belediyesine ziyaret

Gümrük ve Ticaret eski Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

Milletvekili Tüfenkci’den Yeşilyurt Belediyesine övgü

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ı ziyaret ederek, ilçede devam eden yatırımlar ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgiler aldı.

Tüfenkci’den Yeni sistemde Malatya vurgusu

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tüfenkci’nin 15 Temmuz mesajı

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 15 Temmuz darbe girişimi yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.