Haber Ara

elazig valiligi Haber Arşivi

Elazığ Valiliği İl Hıfzıssıhha Meclisi yeni kararları açıkladı!

İl Hıfzıssıhha Meclisi Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında toplandı. Toplantıda yeni dönem normalleşme ile ilgili yeni kararlar alındı.

Elazığ'da maskesiz dışarı çıkmak yasaklandı

Son dakika haberi: Elazığ'da vatandaşlara maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi.

Elazığ Valiliği yeni vaka verilerini açıkladı! İşte son rakamlar...

Son dakika haberi: Elazığ’da il dışından gelenler nedeniyle testi pozitif çıkan kişi sayısı 10’a yükseldi.

Elazığ Valiliği yeni tedbir ve kararları açıkladı!

Son dakika haberi: Elazığ Valiliği İl Hıfzısıhha Kurulu 'Ramazan Bayramı' dolayısıyla yeni kararlar aldı! İşte alınan o kararlar...

Vefa Sosyal Destek Grubu 10 bin ekmek dağıttı

Elazığ'da yaklaşık 100 ton un bağışı yapıldı, bugün 10 bin adet ekmek üretilip Valilik koordinesinde Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından evlere ulaştırıldı.

Elazığ Valiliği İl Hıfzısıhha Kurulunun yeni kararları açıklandı

Elazığ Valiliği, kentte faaliyet gösteren kamu, özel rehabilitasyon, yaşlı ve hasta bakım merkezlerinde her vardiya değişiminde çalışacak personele korona virüs (Covid-19) testinin yapılmasının kararlaştırıldığını bildirdi.

Vefa ekibi badem şekeri ve ışkınla gönüllere dokundu

Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren Vefa Sosyal Destek Gurubu koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkma kısıtlaması bulunanlar için badem şekeri ve doğunun muzu olarak bilinen ışkın götürerek gönüllere dokundu.

Esnaflara 1 milyon 91 bin TL destek

Elazığ Valiliği koronavirüs (Covid-19) nedeniyle iş yeri kapanan bin 91 esnafa toplam 1 milyon 91 bin TL destek ödemesi yapıldığını bildirdi.

Vefa Sosyal Destek Grubu 151 bin talebi yerine getirdi

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubunun şuana kadar 151 bin 439 talebi yerine getirdiği bildirildi.

'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına 1 milyon fideyle destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla başlattığı kampanyaya, Elazığ Valiliği koordinesinde hizmet veren ve Avrupa'da ilk olan merkezde 1 milyon tohum ekilip, fide yetiştirilerek destek verildi.

Elazığ Valiliği son dakika duyurdu!

Son dakika haberi: Elazığ’da karantinaya alınan 11 apartmanda başka pozitif vaka görülmemesi üzerine karantina tedbirleri kaldırıldı.

Valilik duyurdu! Elazığ'da yeni korona tedbirleri

Elazığ Valiliği İl Hıfzıssıhha Meclisi koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararları açıkladı.

Elazığ Valiliği yeni tedbirler aldı! İşte tüm halkı ilgilendiren kararlar...

Son dakika haberi: Elazığ Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar aldı. İşte alınan kararlar...

'Vefa Sosyal Destek Grubu' 84 bin 423 aileye ulaştı

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubu şuana kadar 84 bin 423 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdi.

İl Hıfzıssıhha Meclisi kararları açıklandı

Elazığ Valiliği İl Hıfzıssıhha Meclisi koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararları açıkladı.

Valilik açıkladı! İl Hıfzıssıhha Meclisinden yeni kararlar...

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında toplanan İl Hıfzıssıhha Meclisi koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar aldı.

Elazığ Valiliği talepleri artık online olarak alınıyor

Elazığ Valiliği, yapılacak tüm işlemleri online hizmet olarak elazigvefa.gov.tr adresi üzerinden alacak.

Elazığ polisinden çocuklara kitap servisi

Elazığ Valiliği tarafından başlatılan kampanya kapsamında toplanan kitaplar Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan polisler tarafından kapı kapı gezilerek çocuklara ulaştırılıyor .

'Vefa Sosyal Destek Grubu' 58 bin 500 aileye ulaştı

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan 'Vefa Sosyal Destek Grubu' şuana kadar 58 bin 589 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdi.

Vefa Sosyal Destek Grubu 50 bin aileye ulaştı

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubunun şuana kadar 50 bin 780 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdiği bildirildi.

'Vefa Sosyal Destek Grubu' çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan 'Vefa Sosyal Destek Grubu'nun şuana kadar 49 bin 120 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdiği bildirildi.

Elazığ'da 'Esnaf Kardeşliği' programı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, koronavirüs nedeniyle iş yerlerini kapatan esnaf için 'Esnaf Kardeşliği' programı başlattıklarını duyurdu.

'Vefa Sosyal Destek Grubu'nun yardımları 44 bin aileye ulaştı

Elazığ Valiliği koordinesinde çalışan Vefa Sosyal Destek Grubunun şuana kadar 44 bin 181 aileye ulaşarak taleplerini yerine getirdiği bildirildi.

Elazığ Valiliğinden önemli duyuru!

Elazığ Valiliği, istisnai durumlar karşısında Valilik oluruyla mazeret belirtmek suretiyle izin talebinde bulunmak isteyen vatandaşlar ile ilgili önemli biri duyuruda bulundu.

İl Hıfzıssıhha Kurulunca yeni tedbirler alındı

Elazığ Valiliği, İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan yeni tedbirleri açıkladı.

Otobüs güzergahları yeniden düzenlendi

Elazığ Belediyesi tarafından, Elazığ Valiliği’nce koronavirüsü salgını tedbirleri kapsamında Gazi, Hürriyet, Vali Fahri Bey Caddesi ve Bosna Hersek Bulvarı’nın trafiğe kapatılması nedeniyle toplu ulaşım araçları güzergahında değişikliğe gidildi.

Elazığ Valiliğinden duygulandıran 'Evde Kal' videosu

Elazığ Valiliği kentte meydan gelen depremde evi yıkılıp konteyner evde yaşamaya başlayan Muhammed'in hikayesini kısa film gibi çekerek koronavirüs nedeniyle 'Evde Kal' mesajı verdi.

Vefa Sosyal Destek Grubu vatandaşın talebini karşılıyor

Elazığ Valiliği koordinesinde evden çıkmaları kısıtlanan vatandaşlar için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu bugüne kadar 13 bin 517 ailenin ihtiyacını karşıladı.

Elazığ'da Pandemi Kurulu'nun kararları açıklandı

Son dakika haberi: Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın başkanlığında toplanan Pandemi Kurulu, Korona virüsü tedbirleri kapsamında kent genelinde uygulanan ve uygulamaya konulacak kararları alarak kamuoyuyla paylaştı.

8 bin ailenin ihtiyacını karşıladı

Elazığ Valiliği koordinesinde evden çıkmaları kısıtlanan vatandaşlar için kurulan Vefa Sosyal Destek Grupları gelen her talebi yerine getirirken, şu ana kadar 8 bin ailenin ihtiyacını karşıladı.