Haber Ara

emir emlak Haber Arşivi

Duyarlı emlakçı ev sahiplerine seslendi

Elazığ’da meydana gelen 6.8 deprem sonrası binlerce evde hasar meydana geldi. Şehirde 700 ile 1500 TL arasında olan kira fiyatları 2 ile 3 bin TL’ye çıktı.

Ev almanın tam zamanı

Emlak piyasasında Elazığ’da söz sahibi olan firmaların başında yer alan Emir Emlak yetkilisi Mehmet Bak, 'Konut arzının büyük oranda arttığı bu dönemde ev sahibi olma hayali kuranlar için konut sahibi olmanın tam zamanı' dedi.

Gayrimenkul almanın tam zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine bankaların konut faiz oranını düşürmesiyle emlak piyasasında hareketlilik başladı.

Artık herkes emlakçı olamayacak

Türkiye’de emlakçıların en büyük sorunları arasında yer alan korsan emlakçılık Emlak Danışmanlığı Yasa Taslağının yasalaşması halinde bu sorun çözülecek.

Mevlid Kandiliniz kutlu olsun

Emir Emlak yetkilisi Mehmet Bak, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) dünyaya teşrifini ifade eden Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Emlakçıların gözü seçimde

Türkiye’de tüm sektörler gibi emlakçılar da 1 Kasım’da yapılacak genel seçimi bekliyor. 7 Haziran seçimlerinden sonra kurulamayan hükümetten en çok etkilenen sektörler arasında emlakçı sektörü de yer aldı.

Gözü kapalı ev almayın!

Elazığ Emir Emlak yetkilisi Mehmet Bak, gayrimenkul alırken veya kiralarken her hangi bir riskle karşılaşmamak için uyardı.

İskansız yapılara fırsat

Elazığ'ın önde gelen emlak firmalarından Emir Emlak yetkilisi Mehmet Bak, yapı kullanım izin belgesi olmayan yapılara yönelik başlatılan yeni düzenlemenin kaçılmayacak bir fırsat olduğunu söyledi.

Elazığ'da kiralar cep yakıyor!

Elazığ'ın önde gelen emlak firmalarından Emir Emlak yetkilisi Mehmet BAK, Elazığ'da son yıllarda ev kiralarının ciddi boyutta yükseldiğini belirterek, bu konuda bir düzenleme yapılması gerektiğini söyledi.