Haber Ara

hüseyin göral Haber Arşivi

Öğrenciler, 15 Temmuz şehidini kabri başında andı

Elazığ'da ortaokul öğrencileri, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekat polisi Hüseyin Göral'ı kabri başında andı.

'İdam cezası vatan hainleri için hafif kalır'

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekat polisi Hüseyin Göral'ın annesiMelahat Göral, oğlunun acısını ilk günkü gibi yaşamaya devam ediyor.

15 Temmuz şehitlerine marş yazdı

15 Temmuz hain darbe girişiminde şehitlerinden Eyüp Oğuz'un kuzeni ve Hüseyin Göral'ın akrabası Aygün Çam, onlar için marş yazıp bir de klip çekti.

‘Hayalindeki mesleği yaparken şehit oldu’

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekat polisi Hüseyin Göral'ın dayısı Yusuf Boydak, yeğeninin çocukluğundan beri hayalini kurduğu mesleği yaparken yüreğindeki vatan sevgisiyle şehit olduğunu söyledi.

Şehit çocuğuna bakmadığı iddia edilen doktora soruşturma

Elazığ'da 15 Temmuz şehidi Özel Harekat Polisi Hüseyin Göral'ın göremediği 4 aylık oğlu Ali'ye bakmadığı ve terslediği iddia edilen doktor hakkında soruşturma açıldığı bildirildi.

Şehit özel harekat polisi için mevlit okutulacak

15 Temmuz akşamı ‘darbe girişimi’ sırasında Ankara’da şehit olan Özel Harekat Polisi Hüseyin Goral İçin mevlid-i şerif okutulacak.

Gölbaşı’nın kahraman şehitleri

Gölbaşı’nda Özel Harekat Daire Başkanlığı’na ilk bomba atılmasının ardından göreve koşan iki hemşehri operasyona hareket etmek için araçlara binmek üzereyken üzerlerine atılan ikinci bomba ile şehit düştükleri ortaya çıktı

Elazığlı şehit son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'da FETÖ/PDY'nin darbe girişimi sırasında Özel Harekat Daire Başkanlığı'na savaş uçaklarıyla düzenlenen hain saldırıda şehit olan özel harekat polislerinden Hüseyin Goral, memleketi Elazığ'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törende, şehidin 2 aylık hamile eşinin feryatları yürekleri dağladı.

Elazığ şehitlerin var!

Darbe girişimi sırasında Ankara'da şehit olan özel harekat polisi Komiser Eyüp Oğuz ve özel harekat polisi Hüseyin Göral’ın Elazığ’daki ailelerine acı haber ulaştı. İstanbul'da da Elazığlı bir polisin şehit olduğu bilgisi geldi.