Haber Ara

kani barış Haber Arşivi

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yalçınkaya’nın acı günü

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya'nın babası Muhammer Yalçınkaya geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Tunceli Baro Başkanı Yıldırım: "Danıştay, Tunceli’deki acele kamulaştırma kararını durdurdu"

Tunceli Baro Başkanı Barış Yıldırım, Danıştay 6. Dairesinin Munzur Vadisi'nde yapımı planlanan Konaktepe Barajı ve Konaktepe HES I-Konaktepe HES II projesi kapsamında bakanlar kurulu tarafından alınan acele kamulaştırma kararının yürütmesini durdurduğunu söyledi.

İşte MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayları

24 Haziran 2018 seçimleri için MHP Elazığ Milletvekili Aday Adaylığı'nda şu ana kadar başvuran isimler belli oldu. İşte o isimler...

Genç MÜSİAD’dan siyasilerle iş birliği mesajı

MÜSİAD Malatya Gençlik Kurulu Başkanı Barış Yılmaz, AK Parti Yeşilyurt Gençlik Kolları Başkanlığına yeni seçilen İsmail Caner Kaymaz'ı ziyaret etti.

Başkan Başsoy Gazetecileri unutmadı

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Başkan Başsoy, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya tarafından Cemiyet kapısında karşılandı.

Başkan Yalçınkaya; “Basın özgürlüğü hayati önem taşıyor”

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınlamış olduğu mesajında, basın özgürlüğünün hayati önem taşımakta olduğunu kaydederek, gazeteciliğin fedakarlık gerektiren kendine özgü bir yaşam biçimi olduğuna dikkat çekti.

Genç MÜSİAD’dan ‘Bilinçli Aile İdeal Gençlik’ semineri

Malatya Genç MÜSİAD tarafından gerçekleştirilen 'Bilinçli aile ideal gençlik' programına konuşmacı olarak Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan katıldı. Sinevizyon gösterimi ve Kuran'ı Kerim tilaveti ile başlayan programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Genç MÜSİAD Malatya Başkanı Barış Yılmaz, MÜSİAD'ın güçlü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek, 2002 yılında MÜSİAD yönetimi tarafından alınan karar ile genç, idealist ve kararlı bir grup genç tarafından kurulan Genç MÜSİAD, kuruluş gayesine layıkıyla hizmet ederken yurt içi ve yurt dışı teşkilatlanmaları ile toplamda 4 bine yakın üye sayısına ulaşmıştır. Genç MÜSİAD, hayata geçirdiği projeler ile girişimci potansiyeli ile genç ve dinamik gücü ile yüreklerimize aydınlık yarınların tohumunu ekmiştir şeklinde konuştu.

Genç MÜSİAD ve MTTB Malatya Şubesinden Şener’e teşekkür plaketi

MÜSİAD Malatya Gençlik Kurulu Başkanı Barış Yılmaz ve MTTB Malatya İl Başkanı Mehmet Sağdıç, İl Halk Sağlığı Müdürü Kemal Şener'i ziyaret ederek, Bu Yaz Camideyim projesine sağladığı katkıdan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz:

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Barış Yılmaz, 4. sanayi devriminin ülkeler için önemine vurgu yaparak, Türkiye'nin 4. sanayi devriminin gerisinde kalmaması için, bizim marka fikirler ihraç etmemiz lazım dedi.

Tunceli Barosundan "Dersim Askeri Harekatı” başvurusu

Tunceli Barosu Başkanı Barış Yıldırım, Dersim askeri harekatıyla ilgili Bakanlar Kuruluna başvuruda bulunduklarını söyledi.