Haber Ara

sahin serifogullari Haber Arşivi

Başkan Şerifoğulları, yenilenen iki caddeyi inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla yenilenen Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğluları'ndan altyapıya ilişkin önemli açıklama

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin altyapı sorunlarının çözümüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Şerifoğulları, üst yapı çalışmalarını inceledi

Elazığ'da koronavirüs tedbirleri kapsamında araç trafiğine tamamen kapatılan Gazi ve Vali Fahribey Caddelerinden başlatılan asfalt yenileme çalışmalarını Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları inceledi.

Elazığ Belediyesinden ödüllü yarışma

Elazığ Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılında, yeni tip korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik şiir ve kompozisyon yarışması düzenliyor.

Başkan Şerifoğulları 1 yılı geride bıraktı

31 Mart 2019 yerel seçimlerde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, hizmette 1'inci yılını geride bıraktı.

Başkan Şerifoğulları'ndan çağrı: 'Küçük dostlarımızı unutmayalım'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde çağrıda bulunarak, 'Küçük dostlarımızı unutmayalım. Onlar için kapı önlerimize koyacağımız bir kap mama, bir kap su hayat demektir. Lütfen bu konuda büyük bir hassasiyet sergileyelim.' dedi.

Başkan Şerifoğulları 3 aylık maaşını bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katıldı.

Siyasilerden 'evde kal' çağrısı

Elazığ'da korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında Milletvekilleri Metin Bulut ve Gürsel Erol ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 'Evde Kal' videosu paylaşarak bilgilendirmede bulundu.

Şerifoğulları'ndan 65 yaş üstü vatandaşlara çağrı!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları koronavirüs salgınının en yüksek risk gurubu olan 65 yaş üstü vatandaşlara çağrıda bulundu.

Başkan Şerifoğulları'ndan geçmiş olsun mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bu akşam 20.53’te meydana gelen deprem sonrası geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Başkan Şerifoğulları, Kapalıçarşı'da incelemede bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kapalıçarşı'da incelemede bulundu.

Başkan Şerifoğulları, vizyon çalışmalarını yerinde inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları çalışmaların başladığı iki vizyon projesi olan Kent-Köy ve Balakgazi Parkı Cam Seyir Terası çalışmalarını yerinde inceledi.

Harput'a Cam Seyir Terası projesi için start verildi

Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde yapılması planlanan Balakgazi Parkı ve Cam Seyir Terası Projesi için çalışmalara hafriyat alımıyla başlandığı bildirildi.

Başkan Şerifoğulları, İdlib Gazisi Yüce'yi ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İdlib'teki hain saldırıda yaralanan Uzman Çavuş Feti Ahmet Yüce'yi ziyaret etti.

'Alt yapı sorunu sağlıklı bir yapıya kavuşturulacak'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'En önemli sorunu olan altyapı sorununu çözüme taşıyacak projeyle, 1980’li yıllardan kalma asbestli borular sökülerek, sağlıklı bir yapıya kavuşturulacak' dedi.

Başkan Şerifoğulları'ndan müjde

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, üç ay süresince abonelerden su tüketim bedeli alınmayacağını duyurdu.

'Bu zor zamanları atlatacağız'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, depremin etkilediği noktaları adım adım gezerek vatandaşın sorunlarını ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.

Karşıyaka'da inceleme

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Karşıyaka Mahallesinde depremzedelerle bir araya geldi.

Şehit Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Şehit Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Cadde yapılacak çalışmalarla 6 şeride çıkarılacak.

Başkanı Şerifoğulları, Dost Meclisi’nin konuğu oldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları MÜSİAD’ın Dost Meclisi Konuğu oldu.

Başkan Şerifoğulları, STK Platformu üyelerini ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, olağan genel kurul ile yenilenen Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu çalışma gurubu üyelerini ağırladı.

Tedavisine başlanılan Taha'yı, Başkan Şerifoğulları ziyaret etti

Elazığ'da beynindeki tümör nedeniyle bir gözünün görme yetisini kaybettiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sahip çıktığı 6 yaşındaki Taha'yı Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları'ndan mahalle ve esnaf ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Doğukent Mahallesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları'ndan yeni yıl mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, '2020 yılının kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum' dedi.

Başkan Şerifoğulları seçim vaadini yerine getirdi, imzayı attı!

Karşıyaka Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm sorunu nihayet çözüme kavuşuyor.

Elazığ'da 'vatandaşa hizmette kolaylık' dönemi

Elazığ Belediyesi tarafından vatandaşların işlerinin ve sorunlarının kolay çözülmesi için hem Mobil Beyaz Masa devreye girdi, hemde kurumun girişinde danışma birimi kurularak talepler kısa sürede çözüme kavuşturulması için çalışma başlatıldı.

Başkan Şerifoğulları, muhtarlarla buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mahalle muhtarları ile buluşarak, sorun ve talepleri dinledi.

'Daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için çalışıyoruz'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin en işlek caddelerinden biri olan Gazi Caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

'Önceliğimiz vatandaşlarımızın memnuniyeti'

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kültür Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ protokolü, özel bireylerle futbol oynadı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın yer aldığı protokol üyeleri özel çocuklarla futbol oynadı, neşeli anlar ortaya çıktı.