Cinnet getiren baba tutuklandı

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde eşini ve oğlunu öldüren, iki oğlunu da yaralayan güvenlik korucusu Ömer Dinler (30), tutuklandı.

Cinnet getiren baba tutuklandı
Bingöl
Bingöl'ün Karlıova ilçesinde eşini ve oğlunu öldüren, iki oğlunu da yaralayan güvenlik korucusu Ömer Dinler (30), tutuklandı.

Haber Editörü: Son Dakika 23

Turgut Özal Mahallesindeki evlerinde dün tabancayla eşi ve 3 çocuğuna ateş eden güvenlik korucusu Dinler'in, emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen Dinler, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Dinler'in ifadesinde, sürekli tedaviye götürülmesi gereken çocuğunun hastaneye götürülmemesi üzerine eşiyle tartıştığını, bu sırada kendini kaybettiğini ve ne yaptığını bilmediği yönünde ifade verdiği öğrenildi.

BABASININ KÖYÜNE DEFNEDİLDİ

Bu arada Karlıova Devlet Hastanesinde yaşamını yitiren Songül Dinler ve oğlu Efekan Dinler'in cenazesi, yapılan otopsinin ardından Songül Dinler'in babası Hüsamettin Turgut'a teslim edildi. Turgut, kızı ve torununun cenazesini kendi köyü Bahçe'ye götürerek, köy mezarlığında toprağa verdi.

YARALI ÇOCUKLARIN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Olayda ağır yaralanan kardeşler Fatih Dinler'in tedavisi Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Yusuf Dinler'in ise Elazığ Medikal Park Hastanesi'nde sürüyor.

OLAY

Dün Karlıova ilçesinde Ömer Dinler tabancayla eşi Songül (24), çocukları Fatih (3), Efekan (1) ve Yusuf Dinler'i (6) yaralamış, Karlıova Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Songül Dinler ve oğlu Efekan Dinler, müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Son Güncelleme: 09 Mayıs 2019 14:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER