Etiketler

15 Temmuz gazilerine 'Devlet Övünç Madalyası'

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) gerçekleştirdiği 15 Temmuz darbe girişiminde yaralanan Elazığlı 2 gaziye Devlet Övünç Madalyası verildi.

‘Şahadet ve Diriliş Buluşması’ konulu söyleyişi yapıldı

Adıyaman Üniversitesi Yeniler Topluluğu ile İlmi ve Fikri Araştırmalar Topluluğu tarafından 15 Temmuz Gazilerinden Muhammet Irmak ve Metin Doğan'ın konuşmacı olarak katıldığı 'Şahadet ve Diriliş Buluşması' adlı söyleşi programı düzenlendi.

15 Temmuz Gazileri öğrencilerle buluştu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman İl Temsilciliği tarafından 'Şahadet ve Diriliş Buluşması' etkinliği gerçekleştirildi.

15 Temmuz Gazileri Vali Kalkancı’ya ziyaret

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) 15 Temmuz'daki hain darbe girişimine karşı İstanbul'da sokağa çıkarak canları pahasına kahramanca direnerek gazi olan 15 Temmuz Gazileri Vali Nurullah Naci Kalkancı'yı makamında ziyaret etti.

15 Temmuz gazileri o anları anlattı

Çınar Koleji 15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleşen hain darbe girişimine karşı tepkisini ortaya koyan ilk kurumlardan biri olarak o gece yaşananları öğrencilerine unutturmamak adına etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

15 Temmuz Gazileri Adıyaman Belediyesinde

15 Temmuz gazilerinden Metin Doğan, Adviyye Gül İsmailoğlu, Yusuf Özgün ve Muhammed Irmak Adıyaman Belediyesini ziyaret etti.

15 Temmuz gazilerinin 79. durağı Erzurum oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar' adlı programa katılan Vali Seyfettin Azizoğlu, Ülkemiz üzerinde hain planlar kuranlara 15 Temmuz gecesi şunu bir kez daha haykırdık. Bu ezanları susturamayacak, bu bayrağı indiremeyeceksiniz dedi.

15 Temmuz gazileri Aşkale’de

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün başlatmış olduğu 15 Temmuz Gazileri ve yaşadıkları olaylar adlı projenin ilki Aşkale de gerçekleştirildi.

15 Temmuz Gazileri ve Nöbetçileri’nden Başkan Sekmen’e ziyaret

15 Temmuz Gazileri ve Nöbetçileri Platformu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette 15 Temmuz'un kahramanları demokrasi destanının yazıldığı o geceyi anlattı.

Erzurum’da “15 Temmuz Şahitleri Konuşuyor” programı

Erzurum Valiliği koordinesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şahitleri Konuşuyor programı çerçevesinde 15 Temmuz gazileri ilçelerde vatandaşlarla söyleşi düzenliyor.

15 Temmuz gazileri için yemek ve gezi programı düzenlendi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali (EYOF)için Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun davetiyle Ankara ve İstanbul'dan Erzurum'a gelen 15 Temmuz gazileri için yemek ve gezi programı düzenlendi.

15 Temmuz Gazileri Palandöken’de kayak yaptı

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivaline (EYOF) saatler kala doldu taştı. 15 Temmuz Gazileri de kayak yaparak güneşin ve karın tadını çıkardı.