Etiketler

Elazığ'da 23 Nisan Coşkusu

Elazığ'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen etkinlikte coşkulu şekilde kutlandı.

Makamları devralan çocuklar isteklerini dile getirdi

Elazığ'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında temsili valilik ve belediye başkanlık görevini devralan çocuklar, isteklerini dile getirdi.

Renk, renk kostümleri çocuklar seçiyor, anneleri dikiyor

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Aile Destek Merkezince yürütülen çalışmada çocuklar, örnek aldıkları ve hayallerindeki kahramanların kostümlerini seçiyor, anneleri de hazırlıyor.

Temsili Validen dünya çocuklarına barış mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 98. yıldönümü dolayısıyla Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, koltuğunu temsili olarak Cengiz Topel İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ahmet Demir'e devretti.

Kayapınar’da bin öğrenci ile uçurtma şenliği düzenlendi

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı münasebetiyle uçurtma şenliği düzenlendi. Yaklaşık bin öğrencinin katıldığı şenlikte, gökyüzü uçurtmalarla renklendi.

Öğrencilere 23 Nisan hediyesi

Sivas Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi ve Sivas Etkin Anadolu Kadınlar Derneği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla Uzuntepe İlkokulu ve Ortaokulu'ndaki çocukları tıraş ettirerek çeşitli hediyeler verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramının provası yapıldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramının provası Yeni Mahalle Gençlik Hizmetleri Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.