Etiketler

Vatandaş istedi, belediye yaptı!

Geçtiğimiz günlerde Cumartesi Pazarı Kavşağı esnafları sosyal medyada yaptıkları paylaşım isteğine Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü duyarsız kalmadı.

Millet Bahçesi’ne 2 bin ağaç dikilecek

Bingöl Belediyesi, fiziki yapımını büyük oranda tamamlandığı Millet Bahçesi'ne (Kentpark) 2 bin ağaç dikmek için çalışmalara başladı. İlk etap temin edilen 550 ağaç, ekipler tarafından titizlikle toprakla buluşturuluyor.

Öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu

Cip Barajı Mesire Alanı, hizmete açılmasına sayılı günler kala çeşitli STK ve öğrenci gruplarının ağaç dikmek için birbirleriyle yarıştığı mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Akçadağ’da ağaç dikme şenliği

Akçadağ Belediyesi, 'İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe Programı' kapsamında, Akçadağ'da ağaç dikme şenliği düzenledi.

Aile Ağacı Projesi ile Adıyaman daha da yeşillenecek

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Kanser Birimi tarafından Kuştepe Köyü Sağlık Evinin bahçesinde ağaç dikme etkinliği gerçekleştirildi.

Kadınlar ağaç dikti

Adıyaman Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ağaç dikme etkinliği düzenlendi.

Öğrenciler ağaç dikme eğitimi verildi

Malatya Doğa Koruma ve Milli Parklar 15. Bölge Müdürlülüğü tarafında Şehit Doğru İlk Okulu öğrencilerine uygulamalı ağaç dikme eğitimi verildi.