Etiketler

Görme engelli iki öğrencinin dostlukları 11 yıla dayanıyor

Elazığ’da görme engelli 2 öğrencinin 11 yıllık dostluğu ve azmi örnek oluyor.

Bingöl’de terörün beli kırıldı

Bingöl'de 2017 yılı içerisinde 18 terörist ölü olarak ele geçirilirken, 52 sığınak bulunarak imha edildi.30 yıllık idarecilik hayatında terörle bu şekilde mücadele edildiğine tanıklık etmediğini belirten Vali Yavuz Selim Köşger,bu operasyonların yürütülmesinde iklim ve coğrafi şartlar dahil her türlü koşul ile şartta güvenlik güçlerinin tam bir koordinasyon içerisinde mücadeleyi yürüttüğünü söyledi.

Bingöl’de "Okuyorum, Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum" projesi

Bingöl'de başlatılan Okuyorum, Bingöl'de Aydınlık Bir Gelecek Kuruyorum projesi kapsamında en çok kitap okuyan öğrencilere Vali Yavuz Selim Köşger çeşitli kitaplar hediye etti.

Vali Köşger," 2017 yılı ikinci döneminde 441 proje üzerinde çalışma yapılıyor"

Bingöl İl koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yavuz Selim Köşger, 2017 yılının ikinci döneminde yer alan projelerin toplam değerinin 5 milyar 817 milyon 171 bin lira olduğunu söyledi.

400 güvenlik korucusu yemin ederek göreve başladı

Bingöl'de 400 güvenlik korucusunun yemin ettiği törende konuşan Vali Yavuz Selim Köşger, Bingöl'de sağdan saysan 180, soldan saysan 200 terörist var. Siz buraları onlardan daha iyi biliyorsunuz ve Allah'ın izniyle bu vatanı, bu toprakları, bu ülkeyi onlara dar edeceksiniz bundan hiç kuşkum yok dedi.

Vali Köşger,"önemli bir grup ilçe kırsalından temizlendi"

Bingöl'ün Genç ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Yavuz Selim Köşger, Silahla, mühimmatla her yeri doldurmuşlar. Çözüm sürecini tam tersi bir şekilde değerlendirmişler. Hepsi de şimdi tek tek bulunup imha ediliyor dedi.

Bingöl’e SODES’le 10 milyon liralık kaynak tahsis edildi

SODES projeleri kapsamında şu ana kadar Bingöl'e 27 milyon liralık destek sağlandığını aktaran Vali Yavuz Selim Köşger, 2017 projeleri için ise 10 milyon liralık kaynak tahsis edildiğini söyledi.