Aşı Kampanyası Haberleri

Aşı Kampanyası Haberleri

Elazığlı berberden aşı kampanyası

Elazığ'da bir berber aşının önemine dikkat çekmek için 1'inci doz aşısını olanı yüzde 40, 2'nci doz aşısını olanı ise yüzde 50 indirimle tıraş yapmaya başladı.

Aşı yapmayan düğünlere alınmayacak

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) heyeti düğün sektörü işletmecileri ile aşı kampanyası ve alınacak tedbirlere ilişkin ortak çalışma kararı alıp, aşı kampanyasının önemi ve alınacak tedbirleri masaya yatırırken, çıkan kararda aşı olmayanların düğünlere alınmaması gerektiği belirtildi.

Avrupa Birliği'nde aşı tartışması alevlendi

Avrupa Birliği ülkelerinde kitlesel aşı kampanyasının yavaşlığı eleştirilirken, AB Komisyonu, "2 milyar dozluk anlaşma imzaladık" açıklamasıyla kendini savundu. Polonya’daki kampanyada da ünlülere öncelik verilmesi tepki çekti.

AK Parti Milletvekili Aydemir’den İhlas Medya’ya teşekkür

Erzurum Palandöken Belediyesi TGRT Haber ve İhlas Haber Ajansının başlattığı parklara güvenlik kamerası konulması kampanyası kapsamında çocukları istismar ve tacizlerden korumak ve güvenliği sağlamak amacıyla ilk etapta toplam 5 parka güvenlik kamerası sistemi kurmak için harekete geçti. Uygulama ilk olarak açılışı bugün yapılan Şehit Adem Gezer parkında uygulanmaya başlandı.

Çocuk parklarına güvenlik kamerası kampanyasına tam destek

İhlas Medya kuruluşları olan İhlas Haber Ajansı (İHA), TGRT Haber ve Türkiye gazetesi tarafından başlatılan, 'Çocuk parklarına güvenlik kamerası konulsun' kampanyasına Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi destek verdi.