Etiketler

Kaza kurşunuyla amcasının kızını öldürdü

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde ağaçların arasındaki köpeğe ateş etmek isteyen bir şahıs, yanlışlıkla 18 yaşındaki amcasının kızını vurdu. Genç kız hastanede hayatını kaybetti.

Dayı cinneti: 3 ölü, 1 yaralı

Tunceli'de bir kişi, yeğeni ve eniştesini öldürdü, bir akrabasını da ağır yaralayıp intihar etti.

Boşanma aşamasındaki eşini vuran koca tutuklandı

Elazığ'da boşanma aşamasındaki eşine penceren ateş açarak ağır yaralayan koca, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Boşanma aşamasındaki eşini vuran koca, yakalandı

Elazığ'da boşanma aşamasındaki eşine penceren ateş açarak ağır yaralayan koca, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Şehr-i Can’da Ramazan akşamları programları başladı

Erzincan Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca sürecek olan Şehr-i Can'da Ramazan Akşamları programları Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, sivil toplum örgütleri temsilcileri, kamu kurum yöneticileri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Belediyemiz tarafından düzenlenen Şehr-i Can akşamları programına hoş geldi. Bizi Ramazana kavuşturan Rabbime hamdı olsun. Kıymetli hemşehrilerim bildiğiniz gibi iki gün önce ABD, büyükelçiliğini Kudüs'e taşıdı ve resmen Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdı. Yaşanan bu olayın akabinde Filistinli kardeşlerimiz protesto gösterilerine başladılar. Silahsız insanların üzerine ateş etmeyi alışkanlık haline getiren katil İsrail askeri 60 kardeşimizi şehit etti. Bizler Erzincan olarak İsrail'i ve ABD'yi şiddetle kınıyoruz. Bu kararlarından vazgeçmelerini istiyoruz. Ecdadımız 600 yıl 3 kıtaya hükmetti ve hiçbir adaletsizliğe müsaade etmedi. Ama şimdi dünyanın birçok noktasında kan ve gözyaşı ver, adaletsizlik, çile var. Ancak diriliyoruz, yeniden eski ihtişamlı günlerimize döneceğiz ve dünyaya adalet dağıtmaya devam edeceğiz inşallah.

Muhtarlar ’düğünde ateş etmeyin’ diyecek

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından 'Düğünlerde sevdikleriniz hedef olmasın' projesi kapsamında muhtarlara yönelik eğitim semineri yapıldı. Seminerde, asayiş, güvenlik, düğün, sünnet ve asker uğurlamalarında silahla ateş edilmemesi için muhtar ve kamu görevlileri tarafından vatandaşlara bilgi aktarılması istenildi.

Diyarbakır’da silahlı kavga: 1 polis yaralandı

Diyarbakır'da iki aile arasında çıkan silahlı kavgada bir şahsın pompalı tüfekle rastgele ateş etmesi sonucu bir polis memuru yaralandı.

Yapma yapma diye yalvaran karısını öldürmüş

Elazığ'da ayrı yaşadığı eşini 3 yaşındaki çocuğunun gözü önünde kurşun yağmuruna tutan zanlının yargılanmasına başlandı. Olayın tanıkları, eşi ateş etmeden kadının Yapma yapma diye yalvardığını söyledi.

Elazığ'da silahlı saldırı

Elazığ’da bir kişinin yoldan otoparka giren otomobile pompalı tüfekle ateş etmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olayda 2 kişi hafif yaralanırken, saçmaların isabet ettiği bir iş yerinin de camları parçalandı.