Etiketler

Bakan Albayrak'tan G-20 açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter'dan G20 Eylem Planı hakkında açıklamada bulundu.

Bakan Albayrak'tan bayram öncesi çiftçilere müjde

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, 'Bayram öncesi üreten ellerin yanındayız. Bugün 122 milyon 593 bin lira avans bedelini pancar çiftçimizin hesabına yatırıyoruz.' ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi hakkında hakaret içerikli paylaşımlarda bulunan zanlı, çıkarıldığı mahkemede 'Ben terbiyesizlik etmek istememiştim, sadece ironi yapmıştım' dedi.

Berat Albayrak'ın ailesine çok iğrenç saldırı!

Dördüncü kez baba olma sevinci yaşayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve ailesi sosyal medyada çok iğrenç bir saldırıya uğradı.

Bakan Albayrak: Türkiye ekonomisine güven artıyor

Ekonomik güven endeksi verilerini değerlendiren Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, '2020 yılını bu performans ile sürdürüp gelecek yılda bunu çok daha ileri taşıyacağız inşallah' dedi.

Bakan Albayrak, marketten aldığı tartının altındaki yazıya isyan etti

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, tartı almaya gittiği markette yerli diye aldığı ürünün yurt dışında üretildiğini belirterek ‘Türkiye'de üretim kapasitesi olan ürünlerin tamamının burada üretilmesi gerekiyor. Kolaycılık, etiketi üzerine basalım yok’ dedi.

Bakan Albayrak'tan açıklamalar

Son dakika haberi: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, koronavirüs tedbirleri kapsamında açıklamalarda bulundu.

Bakan Albayrak son dakika açıklamaları

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak açıklamalarda bulundu.

Bakan Albayrak sosyal medyadan açıkladı!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomiye yönelik alınan tedbirlere ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor.

Bakan Albayrak müjdeyi verdi! O süre uzatıldı

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 'Yıllık gelir vergisi beyannamelerinin verilme ve ödeme süreleri 30 Nisan 2020 gün sonuna kadar uzatılmıştır' açıklamasını yaptı.

Depremden yaralı kurtulan Kerim, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü

Elazığ'da enkazdan yaralı kurtulan 14 yaşındaki Kerim İnce, Bakan Albayrak'ın aracılığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la telefonla görüntülü olarak görüştü.

Bakan Albayrak'tan çiftçiye yapılandırma müjdesi

Sivas’ta konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, çiftçilerin kredi geri ödemelerinde yapılandırma ve uzun vade müjdesi verdi.

Bakan Albayrak'tan KDV müjdesi!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak mobilyacılara müjdeyi Çanakkale'den verdi. Mobilyada KDV oranının yüzde 8'e düşürüldüğünü duyuran Albayrak, ‘Kamu bankaları esnaf ve tarımsal kredi faizlerini yüzden 12'den yüzde 9’a düşürdü’ açıklamasında bulundu.

Bakan Albayrak'tan KYK açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na yönelik borçlarla ilgili olarak adım atılacağı mesajını verdi. Albayrak, 'Üniversite öğrencilerinin kredi borçları ile ilgili çalışma yapıyoruz' dedi.

Bakan Albayrak reform paketini açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm Adımları 2019' programında önemli açıklamalarda bulundu.

Malatyalı iş adamlarından Bakan Albayrak’a destek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, dövizle kira dönemine yakında son vereceklerini açıklamasına Malatyalı iş adamlarından destek geldi.

Borcu olanlar dikkat! Bakan Albayrak az önce duyurdu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ‘Hazine ve Maliye Bakanlığı olarak yeni bir yapılandırma ya da bu kapsamda borç ötelemesi gibi bir değerlendirme orta vadeli projeksiyonlarımızda yer almamaktadır’ dedi.

Bakan Albayrak Elazığ'da iftara katıldı

Elazığ'a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Keban ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı.