Başarı Hikayesi Haberleri

Başarı Hikayesi Haberleri

Türkiye İHA başarısını karaya da taşıyor

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yerli insansız kara araçlarının test görüntüleri, yeni bir dönemin habercisi... Uzmanlar, Türkiye’nin insansız hava araçlarındaki başarı hikayesini, karada da hayata geçirebileceği görüşünde.

Büyük bir azim ve başarı hikayesi

Elazığ'da 18 yaşında geçirdiği motosiklet kazası sonucu bedensel engelli kalıp, 15 yıl boyunca yatağı bağımlı kalan, ardından verilen desteklerle ahırı yaşam ve spor alanına çeviren Mustafa Özger'in hayatı değişti.

Sarıgül: 'Gürsel Erol, bir başarı hikayesidir'

Kendi ifadesiyle partisinin İktidara Hazırlık Merkezi’nin açılışını yapmak üzere ilimize gelen ve birçok programa katılan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, önemli siyasi açıklamalarda bulundu.

Nurçin Arlı, 3'üncü kitabını çıkardı

Elazığ'da ikamet eden ve yaklaşık 3 yıl önce tek parmağıyla yazarlığa başlayan 3 makineye bağlı yaşamını sürdüren Nurçin Arlı, büyük bir azim ve başarı hikayesi sergileyerek 3'üncü kitabını okurlarıyla buluşturmayı başardı.

Bakan Selçuk'a Tunceli'de ‘Çılgın Davulcu’ şovu

Yıllar önce hatırladığı Tunceli ile şimdiki Tunceli’nin bir olmadığını belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘Tüm hususlar, Tunceli’nin el birliğiyle ve büyük bir emekle, çok büyük noktalara getirildiğini, bir başarı hikayesi oluşturulduğunu gösteriyor’ dedi.

“Köyden Külliyeye Giden Bir Başarı Hikayesi” söyleşisi yapıldı

Erzurum'un Çat ilçesine bağlı Soğukpınar Köyünde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan ve öğrencileri okula bağlama amacıyla yapmış olduğu çeşitli projelerle yılın öğretmeni seçilen Yasin Sepil, Erzincan'da öğretmen adaylarıyla bir araya geldi.

Gürkan’dan istişare vurgusu

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Başkan Gürkan, katılımcı belediyeciliğin önemine dikkat çekerek, Battalgazi Belediyesi bugün başarı grafiği ve başarı hikayesi yazmışsa bunun temelinde istişare mantığı yatmaktadır dedi.

Bir annenin başarı hikayesi

Elazığ'da 6 çocuk annesi Meral Çelik, aldığı destek ile kurdukları çiftlikte hem evi geçindiriyor hem de ülke ekonomisine destek oluyor.

İşadamı Osman Yaşar gençlerle buluştu

25 yıl önce seyyar arabayla çiğköfte satmaya başlayan İşadamı Osman Yaşar, başarı hikayesini Adıyaman'ın Sincik ilçesinde gençlere anlattı.

‘TSK Afrin’de bir başarı hikayesi oluşturmuştur’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili Gürsel Erol; 'Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin'de bir başarı hikayesi oluşturmuşlardır. Bunu parlamentonun yetkisi hükumetin iradesi ve Türk silahlı kuvvetlerinin başarısı olarak değerlendiriyorum' dedi.