Etiketler

'Bir Başarı Öyküsü' konferansı

Fırat Üniversitesi'nde (FÜ) Bir Başarı Öyküsü konferansında Yapay Zekalı Katı Atık Ayıklama Makinesi ve Model uydu projesinin başarısı anlatıldı.

Akçadağlı genç girişimcinin başarı öyküsü

Akçadağ ilçesine bağlı Çobanuşağı Mahallesinde yaşayan Ömer Gürcü, devletten aldığı destek ile kurduğu tavuk çiftliğini her geçen gün büyütüyor.

Çüngüş’ten bir başarı öyküsü

Diyarbakır'ın il merkezine en uzak ilçelerinden birisi olan Çüngüş'te, Çüngüş Çok Programlı Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Fatma Günay, Milli Eğitim Bakanlığı'nca düzenlenen Milli Birlik ve Kahramanlık konulu kitap okuma yarışmasında il birincisi oldu. Günay, İlçe Kaymakamı Sayın Alper Çifci tarafından tebrik edilip ödüllendirildi.

(Özel Haber) Erzurum’dan Avrupa Şampiyonluğuna uzanan başarı öyküsü

Avrupa Güreş Şampiyonu olarak büyük gurur yaşatan Murat Ertürk'ün Erzurum'dan şampiyonluğa uzanan başarı öyküsü, 10 yaşında ilk kez çıktığı minderde hocasının oğlunu yenmesiyle başladı. Maddi sıkıntılardan dolayı zorluk yaşayan milli güreşçi, O zorlu dönemlerden bu dönemlere geldik. Rabbim nasip etti, Avrupa şampiyonu oldum. Ancak bu da bize yetmez, olimpiyat ve dünya şampiyonluğunu istiyorum dedi.