Başarılı Öğrenciler Haberleri

Başarılı Öğrenciler Haberleri

Başarılı öğrencilere bisiklet hediye edildi

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, LGS'de başarılı olan öğrencilere bisiklet hediye etti.

Fırat Üniversitesi'nde 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği

Fırat Üniversitesi'nde (FÜ)14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yapılan program da akademik unvanında yükselen öğretim üyelerine cübbeleri giydirilirdi, başarılı öğrencilere onur belgesi verildi.

Samsat’ta başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yapılan bilgi yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Battalgazi Belediyesi’nden başarılı öğrencilere hediye

Battalgazi Belediyesi tarafından Akşemsettin İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin sportif başarılarından dolayı spor ayakkabısı ve eşofman hediye edildi.

Başarılı öğrenciler için Erzincan gezisi düzenlendi

Mardin'in Derik İlçesi Kaymakamı Hakan Kafkas ilçede ki başarılı öğrencilerle birlikte Erzincan gezisi düzenledi.

Başkan Ali Korkut’tan öğrencilere tatil sürprizi

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, 50.Yıl Ortaokulu'nun başarılı öğrencilerini bisikletle ödüllendirdi. Bisiklet hediyesi için teşekkür eden 6 öğrenci, Başkan Korkut'a Abdulhamit Han'ın yağlıboya tablosunu hediye etti.

Başkan Fırat başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde hafızlık projesi sınıfında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Surlu öğrenciler bisikletlerine kavuştu

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, çatışmaların sona ermesinin ardından rahat bir nefes alan başarılı öğrencilere Sur Kaymakamlığı tarafından bisiklet hediye edildi.

Köy okullarındaki 4 kız öğrenci bisiklet ve burs kazandı

Adıyaman'ın Kahta ilçesine bağlı Narince ve Bağbaşı Köyünde, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında, ilk üçe giren başarılı öğrenciler bisiklet ile ödüllendirildi.

Başarılı öğrenciler Çanakkale gezisi ile ödüllendirildi

Malatya Necatibey Ortaokulunda okuyan 42 başarılı öğrenci, okul yönetimi tarafından ödüllendirilerek Çanakkale gezisine götürüldü.

Satrançta başarılı öğrenciler Başkan Atlı'yı ziyaret etti

Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası'nda dereceye giren öğrenciler, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.

Battalgazi Belediyesi başarılı öğrencileri Çanakkale’ye gönderdi

Battalgazi Belediyesi organizasyonunda bu yıl okullarında dereceye girmeye hak kazanan Battalgazi ilçesinde ki orta ve lise bölümündeki öğrencilere yönelik Çanakkale gezisi düzenledi.

Başarılı öğrenciler için karne kutlama programı

Malatya Valisi Ali Kaban'ın eşi Neriman Kaban'ın da katılımı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı MİAD Sevgi Evleri, Çocuk Evleri ve Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü ve Yetiştirme Yurdu Sevgi Evleri Müdürlüğündeki başarılı öğrenciler için yarıyıl karne kutlama programı düzenlendi.

Büyükşehir’den başarılı öğrencilere kurs desteği

Maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilerin sınavlara hazırlanması amacıyla 2014 yılından itibaren semt konakları ve eğitim merkezlerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmeye başlayan kurslara her geçen gün daha çok öğrenci katılıyor.

Başkentli öğrenciler Erzurum’u tanıdı

Ankara APS'nin başarılı öğrencileri, 'Kış Sporlarını Tanıtım Projesi' kapsamında sömestr tatilinde Erzurum'u gezdiler. GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, başarılı öğrencilere hediye verdi.

Çelikhan’da başarılı öğrenciler altınla ödüllendirildi

Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi Şehit Mehmet Yerlikaya Anadolu İmam Hatip Lisesinde başarılı iki öğrenciye Kaymakam Mustafa İkbal Eşki tarafından altınla ödüllendirildi.

Başarılı öğrenciler yurt dışına gönderilecek

Sivas Mustafa Kemal Atatürk Sağlık Meslek Lisesini ziyaret eden Sivas Valisi Davut Gül, burada başarılı öğrencileri yurt dışına göndereceklerini açıkladı.

Balcı sporda başarılı öğrencileri kabul etti

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Akşemsettin ve Talaytepe Ortaokulunun sporda başarılı öğrencilerini kabul etti.

Baskil'de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Eğitim Bir-Sen Baskil Şubesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhuriyet Koşusu'nda genç erkekler kategorisinde il birincisi olan Baskil Anadolu Lisesi öğrencisi Yusuf Üstünkaya ve dereceye giren diğer öğrencilere ödül verdi.

Başkan Atilla, başarılı öğrencilere bisiklet hediye etti

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, TEOG'da dereceye giren 61 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Çocuk evlerinde kalan başarılı öğrenciler tatille ödüllendirildi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalarak, eğitim yılı sonunda takdir ve teşekkür belgesi alan çocuklar tatille ödüllendirildi.

Kulp’ta başarılı öğrenciler geziyle ödüllendirildi

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde TEOG'da başarılı olan öğrenciler İstanbul gezisiyle ödüllendirildi.

Diyarbakır’da halaylı karne sevinci

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde karne heyecanı yaşayan ilkokul öğrencileri halay çekerek karnelerini aldı. Başarılı öğrencilere Sur Belediye Başkan Vekili Kaymakam Bilal Özkan tarafından bisiklet hediye edildi.

Çemişgezek’in başarılı öğrencilerine kaymakamdan ödül

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında derece yapan öğrencileri konuk edip, ödüllendirdi.

Genç’te başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Bingöl'ün Genç ilçesinde çeşitli alanlarda başarılı olan 148 öğrenci ödüllendirildi.

Başkan Kutlu başarılı öğrencileri bisikletle ödüllendirdi

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, 23 Nisan'da gerçekleştirilen atletizm yarışması ile şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye etti.

Başarılı öğrenciler bisiklet turu attı

Adıyaman Belediyesi tarafından dağıtılan bisikletler ile başarılı öğrenciler kent merkezinde bisiklet turu attı.

Tunceli Belediyesi’nden başarılı öğrencilere termal gezisi

Tunceli Belediye Başkanlığı başarılı 120 öğrenci için hafta sonu Pertek Termal Otel'e gezi düzenledi. Gezide, derslerin stresini eğlenerek atan öğrenciler, çeşitli etkinliklerde bulunarak termal otelde havuz keyfi yaptı.

Erzurum Diplomasi Akademisi açılıyor

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin himayesinde gerçekleşecek ve gençlik kuruluşları tarafından organize edilen Erzurum Diplomasi Akademisi İslam Dünyası ve Diplomasi Eğitimi konulu programla çalışmalarına bu ay başlıyor. 25 Mart'ta açılış dersiyle başlayacak lisans ve üstü programlardan 100 kişi seçilecek. Sınırları Aşacak 100 Genç hedefiyle ilan edilen programda İslam Dünyası'nın jeopolitik, demografik, sosyo-ekonomik özelliklerinin yanı sıra Türkiye'nin etkin dış politikası, insani diplomasi ve kriz bölgeleri gibi dersler de verilecek. Yoğun okuma ve araştırma çalışmalarının yapılacağı program sonunda katılımcılar arasından seçilecek başarılı öğrencilerle yurt içi ve yurt dışında geziler düzenlenecek. Her yıl düzenlenmesi planlanan bu eğitim sayesinde Erzurum merkez olmak üzere tüm bölgeden dış politika ve diplomasiye ilgili ve kabiliyetli gençler tespit edilerek kariyer planlarına destek olunacak.

Arıcak’ta başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Kaymakam Mevlüt Şekerci, 1. Dönem TEOG Sınavında başarı gösteren 9 Ortaokulun ilk üçe giren öğrencisini makamında ağırlayarak öğrencilere ödüllerini takdim etti. Her okuldan, okul yöneticileri refakatinde Kaymakam Mevlüt Şekerci’nin makamına gelen öğrenciler,  heyecan ve mutluluklarını gizleyemedi.