Etiketler

Elazığ'da ulaşım 3 gün ücretsiz olacak

Elazığ Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla bir dizi düzenlemeyi hayata geçirdi. Üç günlük bayram süresince ulaşım hizmetleri ücretsiz sunulacak.

Belediye bayram hazırlıklarını tamamladı

Elazığ Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklarını tamamladı.

Adıyaman Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı

Vatandaşların Ramazan Bayramını huzur içinde geçirmeleri için yoğun bir şekilde çalışan Adıyaman Belediyesi hazırlıklarını tamamladı.

Yeşilyurt Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ilçe halkının Ramazan Bayramını gönül rahatlığı ile geçirmesi için gerekli tüm önlem ve tedbirleri aldıklarını ifade ederek tüm birimlerle Ramazan Bayramına hazır olduklarını söyledi.

Diyarbakır’da çarşı pazar hareketlendi

Diyarbakır'da Ramazan Bayramına sayılı günler kala çarşı, pazarda hareketlilik arttı. İşlek caddelere işporta tezgahları kuran esnaf, yaşanan hareketlilikten memnun olduğunu dile getirirken vatandaşlar da bayram hazırlıklarını tamamlamak için tezgahtan tezgaha dolaştı.

Elazığ'da esnafın bayram hazırlığı

Elazığ esnafı Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkmasıyla birlikte bayram hazırlıklarına başladı. Bayrama hazır olduklarını belirten esnaflar, vatandaşların tatilinin uzun olması nedeniyle daha rahat alışveriş yapabileceklerini ve işlerinin daha iyi olacağını kaydetti.