Etiketler

Emniyet Müdürlüğü bayram tedbirlerini aldı

Elazığ'da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramı öncesinde gerekli tedbirlerin alındığı bildirildi.

Elazığ polisi bayram tedbirlerini aldı

Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Ramazan bayramı ve öncesi ile sonrasında oluşan yoğunluk nedeniyle gerekli tedbirlerin alındığını, trafikte özellikle emniyet kemeri takmayan ve hız yapanlar üzerinde duracaklarını bildirdi.

Zabıtadan bayram tedbirleri

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesi için ilçe belediyelerinin zabıta müdürlüğü yetkilileriyle, düzenlediği koordinasyon toplantısında görev dağılımı yaparak çeşitli kararlar aldı.

MOTAŞ’TAN bayram tedbirleri

MOTAŞ Genel Müdürlüğü yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bir dizi önlem aldı. Önlemler çerçevesinde yoğunluk yaşanan bölgelerde ek seferler düzenlenecek.

Malatya’da bayram tedbirleri

malatya'da Kurban Bayramı öncesinde yapılması gereken hazırlıklar konusunda istişare toplantısı düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesinden bayram tedbirleri

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesi amacıyla denetim ve kontrolleri artırdı.

Sivas’ta otobüslerde bayram denetimi

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde uygulanan bayram tedbirleri Sivas'ta da hayata geçirildi.

Büyükşehir Belediyesinden bayram tedbirleri

25-27 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan Bayramında vatandaşların sorun yaşamamaları için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bazı tedbirler alındı.

Bayram tedbirleri alındı

Elazığ'da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bayram tedbirleri alındı. Emniyet, kurban pazarlarında sahte paraya dikkat edilmesi yönünde vatandaşlara uyarıda bulunuldu.

Emniyet’ten Bayram Tedbirleri

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Ramazan Bayramı dolayısıyla çeşitli tedbirler aldı.