Etiketler

Beştepe'de ittifak zirvesi

Cumhur İttifakı’nın ortakları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

Beştepe'de Erdoğan-Bahçeli görüşmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi sona erdi. Görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

M.Aday Adayı Unat, Beştepe’de

24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti'den Malatya Milletvekili Aday Adayı olan Sabri Unat, Ankara'da Beştepe'ki yeni Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Çıkışta bir açıklama yapan Unat, seçildiğimiz takdirde Malatya'yı şahlandıracağız dedi.

Beştepe'de seçim buluşması bitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında gerçekleşecek olan ‘erken seçim’ görüşmesi sona erdi.

Başkan Yılan, Türkeş’i anma programına katıldı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah Yılan, merhum Alparslan Türkeş'i vefatının 21. yıldönümünde Beştepe'deki anıt mezarı başında anma programına katıldı.

Adıyaman’da yılın hekimleri belirlendi

Adıyaman'da, yılın hekimleri seçilen doktolar İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz ile birlikte Beştepe Millet Kongresinde ve Kültür Merkezinde düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı etkinliğinde ödüllendirildi.

Malatya’da kayısı ağaçları susuzluktan kuruyor

Malatya'da sulama sorununda yaşanan sıkıntı nedeniyle kentin en önemli gelir kapısı olan kayısı ağaçları kurumaya başladı. Yıllardır emek verdikleri kayısı ağaçları kuruyan çiftçiler ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaşmak için Beştepe'ye gidiyor.

Develeri alana yarım altın hediye edecek

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine bağlı Karahüyük Mahallesi'nde Bünyamin Beştepe isimli çiftçi, kendi ahırında beslediği kurbanlık develeri satın alacaklara yarım altın hediye edecek.

Son Dakika: Bakanlar Kurulu belli oldu.. İşte yeni bakanlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Beştepe'de bir araya geldi. Görüşme sonrası Başbakan Yıldırım, yeni kabine revizyonunu açıkladı.

Tekcan "Muhtarlarımız adına Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de düzenlediği 37'nci muhtarlar toplantısında katılan Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara iki önemli müjde verdiğini söyleyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Muhtarlarımız adına teşekkür ediyoruz dedi.