Etiketler

Lösemili çocukları mutlu etmek için seferber oldular

Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürlüğü bünyesindeki bakımevlerinde kalan yaşlılar ve engelliler ile koruma altındaki çocuklar, lösemili çocuklara oyuncaklar hazırlıyor.

Amigurumi Bebekler Hasta Çocuklara Moral Oldu

Japon sanatı ile örülen amigurumi bez bebekler hasta çocuklara hediye ediliyor. Erzincan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Parmaklardan Kalplere adlı proje ile Japon sanatı tekniğinden yararlanarak örülen amigurumi bez bebek oyuncaklar, hastanelerde tedavi görülen çocuklara dağıtıldı.

Kayapınar Belediyesi’nden minik hastalara moral ziyareti

Diyarbakır'ın Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Barış Mahallesi Bilgi Evi öğretmenleri ve öğrencileri, Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören hasta çocuklara moral ziyaretinde bulundu. Moral ziyaretinde öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan 50 adet bez bebek tedavi gören çocuklara dağıtıldı.

Mihriban türküsü, bez bebeklerde hayat bulacak

Kahramanmaraş'ın Ekinözü Kaymakamlığının desteği ile Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kursta katılan kadınlar, 'Mihriban bebek' üreterek hem aile bütçesine, hem de şehrin turizmine katkı sağlayacak.