Etiketler

Milletvekili Erol, partisinin bölge toplantısına katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Partisinin Malatya'da düzenlediği 8. Bölge Toplantısına katıldı.

Başkan Şerifoğulları, değerlendirmede bulundu

Elazığ'da AK kadrolarla birlikte el ele vererek hem gönül, hem de sosyal belediyeciliği üst seviyelere taşıma gayreti içerisinde olacaklarını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Bu alanlarda marka olan AK Parti'mize en güzel şekilde katkı sunacağız' dedi.

Elazığ'da 'Floor Curling' bölge toplantısı ve eğitimi

Elazığ'da Floor Curling bölge toplantısı ve eğitimi yapıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’dan İl Başkanı Öz’e zirve teşekkürü

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Üç gün süren Yerel Yönetimler Doğu Anadolu Bölge Toplantısı nedeniyle misafir perverlikleri nedeniyle Erzurum AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'e teşekkür etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya’dan bölgesel zirve teşekkürü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Yerel Yönetimler Doğu Anadolu Bölge Toplantısı nedeniyle Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür etti.

Erzurum’da Bölgesel Yerel Yönetim Zirvesi

Erzurum'da düzenlenen Yerel Yönetimler Doğu Anadolu Bölge Toplantısı'na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Milletvekilleri, Bakan Yardımcıları, Ağrı, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Ardahan, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli ve Van'ın Belediye Başkanları katıldı.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği toplantısı

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Bölge Toplantısı Elazığ'da gerçekleşti.

Elazığ'da, 'Kent Konseyi Bölge Toplantısı'

Türkiye Kent Konseyi Birliği Başkanı Necati Binici, kent vizyonu ve konseylerin illerdeki etkinliğini ele alacaklarını aktardı.

DAS Bölge Toplantısı, Atatürk Üniversitesinde gerçekleşti

Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon (DAS) Derneği ile Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültelerinin işbirliğinde Erzurum'da Doğu Anadolu DAS Bölge Toplantısı düzenlendi.

OSBÜK Doğu Anadolu Bölge Toplantısı Elazığ'da gerçekleştirildi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çiçek, ‘Türkiye dünkü Türkiye değil. Türkiye artık rekabet gücü yüksek, büyük yatırımcıların yatırım merkezi olan önemli bir ülke haline geldi.’ dedi.

OSBÜK Heyeti kürsübaşıyla ağırlandı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Doğu Anadolu Bölge toplantısı için Elazığ'a gelen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri, kürsübaşıyla ağırlandı.

OSBÜK Heyeti Elazığ'da

Türkiye'deki organize sanayi bölgelerinin tamamını temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü ve yönetim kurulu üyeleri OSBÜK Doğu Anadolu Bölge toplantısına katılmak üzere Elazığ'a geldi.

İHA Bölge Toplantısı Malatya’da gerçekleştirildi

İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürlüğünün 2016 yılı değerlendirme toplantısı Malatya'da gerçekleştirildi.

AK Parti'nin 6'ncı Bölge İstişare toplantısı yapıldı

AK Parti'nin Yerel Yönetimler 6'ncı Bölge İstişare toplantısına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, sosyal belediyeciliğin ön plana çıktığını, artık belediye başkanlarının şehirlerini geleceğe nasıl taşıyacaklarına büyük planlar yaparak, hazırladıklarını söyledi.

İmam Hatip Bölge Toplantısı Elazığ'da yapıldı

Her yıl düzenli olarak yapılan imam hatip okulları ve din eğitimi konularının yer aldığı bölge toplantısı Elazığ'da yapıldı.

TÜRKONFED bölge toplantısı Elazığ'da

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Hollanda Büyükelçiliği desteği ile bir proje başlattı.

TÜMSİAD Bölge Toplantısı Yapıldı

Tümsiad Teşkilatlanma ve Üye Tahkim Komisyon Başkanları Toplantısı Elazığ Tümsiad Dernek Binasında yapıldı.