Etiketler

Arınç'ın damadına verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı

Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter hakkında Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olmak suçlamasıyla açılan davada verilen beraat kararının gerekçesi açıklandı.

Şehit aileleri ve gazilerden Bülent Arınç'a tepkiler çığ gibi büyüyor

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’ın KHK ile ihraç edilenler hakkında sarf ettiği sözlere tepkiler çığ gibi büyüyor.

Bülent Arınç, gündem olan sözlerine açıklık getirdi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, KHK ile ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bülent Arınç'ın Elazığ ziyareti

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Elazığ'a gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Elazığ Belediyesini ziyaret etti.

Bülent Arınç, Elazığ'a geliyor

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, 21 Temmuz pazar günü Elazığ’a geliyor.

Başkan Yanılmaz'dan müjdeler

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, dün gittiği Ankara dönüşü 3 müjdeyi halkımızla paylaştı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Elazığ ziyaretlerinin ardından Ankara'ya giden Başkan Yanılmaz, bugün şehre müjdelerle döndü.

Başbakan Yardımcısı Arınç Elazığ'da

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, mevcut hükümetin devam etmesi gerektiğini belirterek, "Kendim milletvekili olmayacağım, bakan da olmayacağım. Değerli kardeşlerim, biz de çalışıyoruz, ben de bütün illeri geziyorum" dedi.

Bülent Arınç Elazığ'da

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ'a geldi. Genel seçimlere iki gün kala Elazığ'ı ziyaret eden Arınç, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nın düzenlediği kahvaltılı istişare toplantısında partililerle bir araya geldi.