Etiketler

Yankesicilik şüphelileri yakalandı

Diyarbakır'dan gelip Elazığ'da bir kişinin abdest alırken yankesicilik yöntemi ile 5 bin TL'sini çalan 2 şüpheli polisin çalışmasıyla yakalandı. Şüphelilerin Mardin'de de aynı yöntemle bir şahsın 10 bin TL'sini çaldığı ortaya çıktı.

İki günlük bebeği cami avlusuna bıraktılar

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 2 günlük bebek cami avlusunda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı Afrin ve tüm vatan şehitleri için Fatiha’da buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı Afrin ve tüm vatan şehitleri için Lalapaşa Cami avlusunda lokma tatlısı ikramında bulundu.

Aksakallı Mevlidle anıldı

Geçtiğimiz Cumartesi günü hakka uğurlanan, 2. Kolordu Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı'nın kardeşi ve Gazeteci Vahdet Nafiz Aksu'nun teyzesinin oğlu Merhum Sezai Aksakallı Lalapaşa Camisinde okutulan Hatim ve Mevlitle anıldı. Dua ve gözyaşlarının buluştuğu, Erzurum İl protokolüve çok sayıda Erzurumlunun katıldığı mevlid sonrasında, Korgeneral Zekai Aksakallı Cami avlusunda helva ikramında bulundu.

Freni boşalan otomobil cami avlusuna devrildi

Sivas'ın Suşehri ilçesinde çalışır vaziyette park halindeyken freni boşalan otomobil, cami avlusunda bulunan musalla taşının bulunduğu alana devrildi.

Başbakan Yardımcısı Kaynak pilav dağıttı

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, cuma namazı sonrası cami avlusunda vatandaşlara kutlu doğum etkinlikleri kapsamında pilav dağıttı.