Etiketler

Yüksek faizle kredi çekenler dikkat!

Faizlerin yüksek olduğu dönemde konut satın almak için kredi çekenler, faiz oranlarındaki düşüş sonrası yapılandırma olup olmayacağını merak ediyor.

Kredi çekenlere müjde! Ziraat Bankası...

Ziraat Bankası, konut ve ihtiyaç kredi faiz oranlarında indirime gittiğini açıkladı.

Bankaların hayat sigortası oyununa tepki

Kredi çekenlere sormadan hayat sigortası yapan bankaların ölüm halinde ödeme yapmaması tüketicilerin tepkisine sebep oluyor.

Sabah uyanmakta güçlük çekiyorsanız dikkat!

Doç.Dr. Yavuz Selim Yıldırım, sabah uyanmakta güçlük çekenler için uyarılarda bulundu.

Sabah uyanmakta güçlük çekiyorsanız dikkat

Doç.Dr. Yavuz Selim Yıldırım, sabah uyanmakta güçlük çekenler için uyarılarda bulundu.

Göğüs ve sırt ağrısı çekenler dikkat

Uzman Fizyoterapist Gökhan Aygül, göğüs ve sırt ağrısı çekenler için uyarılarda bulundu.

Ak Parti Genel başkan Yardımcısı Öznur çalık:

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Öznur Çalık, 17/25 Aralık'ta başlatılan sürecin bugün ekonomik saldırıyla devam ettiğini belirtti. Çalık, Hem içeride hem dışarıda bu ülkeye şah çekenleri millet 25 Haziran'da mat edecek dedi.

Yalın ayak yürümeyin

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, her cins, boy ve birçok farklı şekilde ortaya çıkabilen nasırlar bu problemi çekenler için ciddi bir sıkıntı, kötü bir görüntü ve yoğun bir sorun haline geldiğini belirtti.

Güne yorgun başlayanlara öneriler

Yrd. Doç. Dr. Eylem Ezgi Fadıloğlu, mevsim geçişini yaşadığımız bu günlerde; uyanmakta zorluk çekenlere ve güne yorgun başlayanlara ilaç gibi tavsiyelerde bulundu. Fadıloğlu, doğru beslenmenin güne zinde ve enerjik başlamanın anahtarı olduğunu belirterek, “Uyku düzeninizi, beslenme şeklinizi ve aktivite düzeyinizi değiştirerek enerjinizi geri kazanabilirsiniz” dedi.

Tüketiciyi SMS yolu ile dolandırma

Tüketici Hak Arama Derneği Genel Başkanı Nihat Altay, 2007-2011 yıllarında kredi çekenlerden fazla faiz alındığı gerekçesiyle zarara uğrayan tüketicilerin 3 kat tazminat davası açma hakkı kazandıkları yönünde çeşitli SMS'ler gönderilip ya da telefonla aranıp tuzağa düşürüldüğünü öne sürdü.

Göğüs ve sırt ağrısı çekenler dikkat

Uzman Fizyoterapist Gökhan Aygül, fibromiyaljinin (FM), kronik yaygın ağrı ve yorgunluk, uyku bozukluğu, kognitif fonksiyon bozukluğu ve depresif ataklar gibi birçok semptomun yer aldığı bir klinik tablo olduğunu söyledi. Aygül, Sıklıkla 30-50 yaş arası kadınları etkiler Yaygın vücut ağrıları belirli anatomik bölgelerde hassasiyet (hassas noktalar), kronik yorgunluk, uyku bozukluğu, tutukluk, subjektif şişlik gibi semptomların eşlik ettiği hastalık hem fiziksel hem psikolojik bozukluğa yol açması nedeni ile de kişinin yaşam kalitesini bozar diye konuştu.

Kaza anları MOBESE'ye yansıdı

Elazığ meydana gelen kazalar kameralara saniye saniye yansıdı. Kazalardan en çok dikkat çekenleri ise bir otomobil ile bir minibüsün yayalara çarpma anları oldu.

Yalın ayak yürümeyin

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, her cins, boy ve birçok farklı şekilde ortaya çıkabilen nasırların bu problemi çekenler için ciddi bir sıkıntı, kötü bir görüntü ve yoğun bir sorun haline geldiğini söyledi.

Uyku problemi çekenler bu habere dikkat

Kaliteli Yaşam Eğitmeni Emel Çekici, son dönemlerde rastlanan en büyük rahatsızlıklardan olan uykusuzluğun, nefes egzersizleri ile ortadan kalkabileceğini söyledi.