Etiketler

Esnaf ve Sanatkarlar Karma Odası Başkanı seçildi

Yapılan seçimde mevcut başkan Cemil Erdem başkanlığa iki oy farkla yeniden seçildi.

Başkan Yanılmaz, Tuhafiyeci ve Manifaturacı esnafıyla buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ‘Güçlü Ekonomisiyle Yeni Elazığ Yolunda Esnaf Buluşması 7. İstişare toplantısında tuhafiyeci ve manifaturacı esnafıyla bir araya geldi.

Elazığ’da yeni bir esnaf odası daha kuruluyor

Elazığ’da bulunan 25 meslek odasına bir yenisi daha ekleniyor.

Elazığlılar yeni hükümeti değerlendirdi

Elazığ’daki iş çevreleri ve vatandaşlar yeni kurulan hükümetten bölgeye müjde vermesini beklediklerini kaydetti.

Belediye'den genç girişimcilere destek

Elazığ Belediyesi tarafından yürütülen, ‘Mermer Çağına Yeni Nesillerle Adım Atıyoruz’ İstihdama yönelik SODES Projesi, imza ve tanıtım töreni gerçekleştirildi.

İş dünyasında umutlar yüksek

AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesi kendi rekorunu kırarak, sandıktan birinci parti olarak çıktığı Elazığ’da büyük bir sevinçle karşılandı. Kentteki iş çevreleri, tek başına AK Parti iktidarının ekonomiye çok olumlu yansımalarının olmasını beklediklerini vurguladı.

DAP toplantısı Erzurum'da yapıldı

Kalkınma Bakanlığı Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından 'ortak akıl platformu' düzenlendi. Toplantıya Elazığ Ticaret Odası ile Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar odaları birliği başkanı katıldı.

Elazığ esnafına eğitim

Elazığ Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği'nin kurumsal kapasite geliştirme programı sayesinde 25 üye kuruluştan 75 kişiye eğitim verilecek.

Erdem'den Avm Yasası Değerlendirmesi

Elazığ Esnaf Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, AVM yasası olarak bilinen Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı'nı değerlendirdi.