Etiketler

Bingöl'de genç kızın 4'üncü kattan düşme anı kamerada

Bingöl'de bir apartmanın 4'üncü katındaki dairenin balkonundan 17 yaşındaki genç kızın düşme anı cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Sevk edildiği Elazığ'da tedavi altına alınan genç kızın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Piknik tüpleri bomba gibi patladı

Diyarbakır'da piknik tüpleri bomba gibi patlarken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Bayram günü içimizi yakan olay!

Elazığ'da bir şahıs yatalak annesine işkence yaparak hastanelik etti, o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Yaban keçisi, şehir hastanesinin bahçesinde görüntülendi

Elazığ'da bir yaban keçisi, Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nin bahçesine kadar girdi, bunu görenler o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.

Motosiklet kaygan yolda kaza yaptı

Elazığ'da üzerinde 2 kişinin bulunduğu motosikletin seyir halindeyken devrilme anı, cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Kaza anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı

Elazığ'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği minibüs bariyere çarptı, 3 kişi yaralandı. O kaza anını ise başka bir araçtan cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

Hazar Gölü’nde korku dolu anlar! Vatandaşlar kurtardı

Elazığ'da boğulma tehlikesi geçiren çocuk, çevredekiler tarafından kurtarılırken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Genç kız intihar girişiminde bulundu

Diyarbakır'da psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 21 yaşındaki genç kız, surlara çıkarak intihar girişiminde bulundu. İntihar girişiminde bulunan genç kız, 2 vatandaş tarafından kurtarıldı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kayıp gencin son anları yolcunun cep telefonu kamerasına takıldı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 5 gün önce kaybolan gencin, yoldan geçen bir yolcu otobüsünün arızalanarak açılan bagaj kapağının çarpmasıyla Munzur Çayı'na düştüğü belirlendi.

Alev alan LPG’li araç bomba gibi patladı

Diyarbakır-Silvan karayolunda LPG'li bir otomobil aniden alevalırken araç, sürücünün inerek kaçtıktan sonra bomba gibi patladı. Ölen ya da yaralanın olmadığı patlama anı çevrede bulunan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

Motosikletle kimseye aldırmadan zikzak çizerek seyretti

Elazığ'da trafikte uzun süre zikzak çizerek ilerleyen ve tehlike oluşturan motosikletli sürücü, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kamyonetin arkasında tehlikeli yolculuk yürekli ağza getirdi

Malatya'da bir kamyonetin arkasına asılarak yolculuk yapan bir kişinin görüntüleri, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Hurda yüklü kamyonun trafikte tehlikeli anları

Kahramanmaraş'ta hurda yüklü bir kamyonun trafikte tehlikeli anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kamyon yaya geçidine çarptı

Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazasında kamyonun açık damperi üst geçide çarptı. O anlar cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

Aç kalan domuzlar şehre indi

Sivas'ta aç kalan domuzlar şehre indi, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bisikletli gencin tehlikeli yolculuğu

Malatya'da bir bisiklet sürücüsünün çevreyolunda yolcu otobüsünün arkasına tutunarak ilerlediği tehlikeli yolculuk bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Sürüden kaçan koyunlar hastaneyi işgal etti

Kahramanmaraş'ta koyun sürüsü yolunu kaybederek bir hastane bahçesine girdi. O anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Malatya’da bir iş yeri kurşunlandı

Malatya'da bir iş yerine sabah karşı silahlı saldırı düzenlendi. Yaşanan anlar bir vatandaşın çektiği cep telefonu kamerasına yansıdı.

Cadde ortasında kızlar birbirine girdi

Elazığ'da cadde ortasında kızların birbirine girmesi cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ters yönde giden otomobil trafiği tehlikeye düşürdü

Kahramanmaraş'ta ters yönde ilerleyerek trafiği tehlikeye düşüren otomobil cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi.

Hücre evinde 4 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışma anı cep telefonu kamerasına yansıdı

Erzurum'un Karayazı ilçesinde, terör örgütü PKK'nın sözde Karayazı-Eleşkirt Grup Sorumlusu olan Adil kod adlı Tarık Şen'in de aralarında bulunduğu 4 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon sayesinde örgütün sözde Karayazı-Eleşkirt Grubu tamamen çökertildi. Hücre evinde 4 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışma anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

Vicdansız sürücü römorkun arkasına bağladığı atı kilometrelerce koşturdu

Erzincan da vicdansız traktör sürücüsü römorka bağladığı atı kilometrelerce arkasından koşturdu. Atın 32 derecelik sıcaklığın altında koşturduğu o yürek sızlatan görüntüleri cep telefonu kamerasıyla vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Yol ortasında otomobilini bırakarak alışveriş yaptı

Sivas'ta bir kadın sürücü, otomobilini yolun ortasına park edip markete alışveriş yapmaya gitti. Durumu gören vatandaşlar o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti.

Erzincan’da ayılar tarladaki karpuzları parçaladı

Erzincan'ın Uluköy beldesinde tarlaya gece giren ayılar, 10 ton karpuzun 1 tonuna zarar verdi. Erzincan'a 28 kilometre uzaklıkta bulunan Uluköy Beldesi'nde, Rıdvan Çıldır'a ait karpuz tarlasına gece giren ayılar 4 dönümlük tarladaki 1 ton karpuzu parçaladı. Tarlaya geldiklerinde parçalanmış karpuzlarla karşılaşan Rıdvan Çıldır, büyük emeklerle ürettiği karpuzların bir gecede ayılar tarafından yok edildiğini söyledi. Ayılar tarafından parçalanan tarladaki karpuzları cep telefonu kamerası ile kaydeden Çıldır Biz bu karpuzları yetiştirene kadar neler çektik.Bugün tarladaki karpuzları toplayacaktım fakat nasip değilmiş. dedi.

Lise öğrencilerinin dehşete düşüren kavgası

Sivas'ta liseli öğrencilerin kavgası izleyenleri dehşete düşürdü, o anlar cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Öğretmenden öğrencilere sıra dayağı

Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir öğretmenin öğrencileri sıra dayağına çekerek dövmesi cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Kırmızı ışıkta uzuneşek oyunu

Adana’nın Kozan ilçesinde bir grup genç, şehrin en işlek caddelerinden birinde kırmızı ışıkta duran otomobillerin önünde uzuneşek oynadı. Gençlerin kırmızı ışıkta tehlikeli oyunu cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Boz ayılar karayoluna indi

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde karayoluna inen bir anne ve iki yavru boz ayı, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.