Etiketler

Milyonları ilgilendiren karar

Pazarlama sorumlusu olarak çalıştığı şirkete ait cep telefonunu kullanan müdür, peş peşe gelen yüksek fatura sebebiyle tazminatsız şekilde kovuldu.

Görevliyi sopayla darp edip, iş yeri soyan şüpheli yakalandı

Elazığ'da bir iş merkezine girip temizlik görevlisini sopayla darp edip çok sayıda cep telefonunu çalan şüpheli polisin çalışmasıyla yakalandı.Yaşanan olayın bazı bölümleri ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansımıştı.

Görevliyi darp edip, cep telefonlarını çaldı

Elazığ'da bir iş merkezine giren eli sopalı şüpheli, temizlik görevlisini darp edip çok sayıda cep telefonunu çaldı. Olay anının bazı yerleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Köylü çekti, işte dağ keçisini vuran şahıs

Tunceli'de dağ keçisini vurup kendilerine engel olmak isteyen köylüyü darp ederek cep telefonunu alıp atan avcılardan birinin fotoğrafı ortaya çıktı.

Dağ keçisi öldürüp, karşı çıkan köylüyü darp ettiler

Tunceli'de dağ keçisini öldüren 2 şahıs, kendilerine engel olmak isteyen köylüyü darp ederek cep telefonunu aldı. Avcılar, olayın ardından kaçarken öldürülen dağ keçisi, ekiplere teslim edildi.

Masanın üzerindeki cep telefonunu çalan şahıs yakalandı

Adıyaman'da, bir iş yerine girerek burada bulunan masanın üzerindeki cep telefonunu çalan şahıs polis ekipleri tarafından yakalandı. Hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Camide uyuyan vatandaşın yanına sürünerek gidip telefonunu çaldı

Adıyaman'da bir camide namaz kılıp daha sonra uyuyan vatandaşın yanına sürünerek yaklaşan şahıs, cep telefonunu çaldı. Yaşanan hırsızlık anı kameralara yansıdı.

Arama bahanesiyle cep telefonu çalan zanlı tutuklandı

Elazığ'da, ‘Bir yakınımı arayacağım’ bahanesiyle vatandaşın cep telefonunu çalıp kaçan hırsızlık zanlısı tutuklandı.

Sivas’ta camilere çirkin saldırı

Sivas'ta akli dengesi bozuk olduğu düşünülen bir kişi girdiği iki camide hasara neden oldu. Saldırdığı camide de cep telefonunu düşürdü.

Borunun içine düşen cep telefonunu itfaiye çıkardı

Adıyaman'da spor aletinde spor yapan kadının cep telefonu borunun içine düştü.

Cep telefonu kapağına gizlenmiş tarihi eser ele geçirildi

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, cep telefonunun arka kapağına gizlenmiş tarihi eser geçirdi.

Kaşla göz arasında cep telefonu çaldı

Diyarbakır'da alışveriş yapan bir kadının cep telefonunu kaşla göz arasında çalan şahıs, polisin titiz çalışması sonucu yakalandı. Şahıs, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Kapkaç zanlısı kamera görüntüleriyle yakalandı

Sivas'ta bir kadının çantasını ve bir kişinin elinden cep telefonunu kapkaç yapan şahıs polis ekiplerinin 100'e yakın kamerada yaptığı titiz çalışmayla evinde yakalandı.

Namaz kılıyormuş gibi yaparak telefon çaldı

Kahramanmaraş'ta bir kişi, girdiği camide namaz kılar gibi yapıp çantanın içinde bulunan yaklaşık bin lira değerindeki cep telefonunu çaldı. Camideki hırsızlık anı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kaşla göz arasında tezgahın altından telefonu çaldı

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde bir cep telefonu dükkanına müşteri kılığında giren şahıs, kaşla göz arasında tezgahın altında bulunan cep telefonunu çaldı. Görüntü kayıtlarından tespit edilen şahıs, polisin çalışmaları sonucunda yakalandı.

Sosyal medya kullananlar dikkat! İzleniyorsunuz

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Alkan, ‘Sosyal medya platformları tamamen yabancı çözümlerdir ve bu verilerimizin, bilgilerimizin tamamı yabancıların elindedir. Uygulamaları kullanıma açmak için izin veriyoruz. Bu izinlerle sizin kameranıza erişiyor, görüntüleri kaydedebiliyor, mikrofonla dinleyebiliyor, cep telefonunuza yüklediğiniz bütün dosyaları kaydedebiliyorlar’ dedi.

Hastanede karşılaştığı dolandırıcısına böyle tepki gösterdi

Kahramanmaraş'ta biber parası ödeme bahanesiyle yaşlı adamın 25 bin lira parasını çaldıktan sonra evini taşıyan şüpheli, polisin takibi sonucu yakalandı. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, polis aracına bindirilirken, o sırada muayene için hastaneye gelen yaşlı bir adam tarafından da fark edildi. Yaşlı adam evlilik vaadiyle para ve cep telefonunu çalan şüpheliye, Yazıklar olsun senin gençliğine diyerek tepki gösterdi.

830 adet kaçak telefon için ailesini kullandı

Bingöl'de polis, içerisinde ailesi bulunan bir şüphelinin aracında yaptığı aramada ilk yardım çantası, koltuk , paspas altı ve yastık içine zululanmış 830 adet kaçak cep telefonunu ele geçirdi.

Telefon sipariş etti, oyuncak batarya geldi

Malatya'da bir vatandaş, televizyondan gördüğü cep telefonunu sipariş etti ancak kısa süre sonra gelen kargodan oyuncak batarya çıkınca hayatının şokunu yaşadı.

500 liralık cep telefonunu bulana bin lira ödül verecek

Diyarbakır'ın Eğil ilçesinde piknik yaptığı sırada 500 liralık cep telefonunu kaybeden Semra deniz, telefonunu buluna bin lira ödül vereceğini söyledi.

(Özel Haber) O askerin hayatını kurtaran telefon müzelik oluyor

Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki terör saldırısında cep telefonu sayesinde kurtulan ve kendisine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni telefon hediye ettiği astsubay ile eşi ve ailesi, İHA'ya konuştu. Astsubay Kazım Kara, hayatını kurtaran cep telefonunu bir müzede sergilemek istediğini söyledi.

Tuvalet deliğindeki telefonunu alırken kolundan oluyordu

Erzurum'da bir hastanede tuvalet deliğine düşen cep telefonunu çıkartmaya çalışan adamın kolu sıkıştı. Vatandaş itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Telefon yağmalayan şüpheliye 5 yıl hapis

Elazığ'da cep telefonunu kapkaç yöntemi ile yağmalayan şüpheliye 5 yıl 6 ay 20 gün hapis cezası verildi.

Uyuyakalan yolcuyu soyan şahıs yakalandı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, otogarda otobüs beklerken uyuyan yolcunun cep telefonunu, dizüstü bilgisayarı ve 350 lira parasını çalan şahıs polis tarafından yakalandı.

Elazığ'da telefon hırsızlığı

Elazığ'da bir kişinin cep telefonunu çaldığı öne sürülen 2 şüpheli yakalandı.