Etiketler

Dünyanın en büyük Türk İslam mezarlığı yeşille bütünleşecek

Urartulardan Osmanlı'ya birçok medeniyetin izlerini taşıyan, kültür turizmi açısından önemli bir destinasyon olan Bitlis'in Ahlat ilçesindeki dünyanın en büyük Türk İslam mezarlığı Selçuklu Meydan Mezarlığı, çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarıyla ziyaretçilerini ağırlayacak.

Şehit Fethi Sekin Kültür Merkezine çevre düzenlemesi

Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, Baskil Belediyesince yapımı süren Şehit Fethi Sekin Kültür Merkezinde yürütülen çevre düzenlemesi çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundu.

Kahta Küçük Sanayi Sitesinin kanalizasyon ve çevre düzenleme projesi başlıyor

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta ilçesinde Küçük Sanayi Sitesinin çehresini değiştirecek olan 'Küçük Sanayi Sitesi Kanalizasyon ve Çevre Düzenlemesi Projesi' ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kızılay Cami’nde Çevre Düzenlemesi Başladı

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kızılay Mahallesi'nde ki Kızılay Cami'nde çalışmalara başladı.

Orduzu’da bulunan üç havuz çeşmesi hizmete girdi

Battalgazi Belediyesi tarafından Orduzu Mahallesi'nde bulunan Üç Havuz Çeşmesi'nin çevre düzenlemesi yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Fedakar öğretmenler okullarını kış mevsimine hazırlıyor

Erzurum'da Şükrüpaşa İlkokulunun müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenleri ellerine kürek, tırmık ve çekiç alarak okulun çevre düzenlemesini kış şartlarına hazırlamak için işe koyuldu.

Mehmet Akif Mahallesi Taziye evinde çevre düzenlemesi

Adıyaman Belediyesi tarafından Mehmet Akif Mahallesinde yapımı gerçekleştirilen taziye evinin çevre düzenlemesi yapıldı.

Palandöken Belediyesi okul bahçelerine el attı

Palandöken Belediyesi caddelerde, sokaklarda ve site bahçelerin de başlattığı asfaltlama ile çevre düzenleme çalışmalarını ilçedeki okul bahçelerine de taşıdı. Palandöken Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla, lise ve ilköğretim okulları dahil olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm okulların bahçesinde çevre düzenlemesi ve asfaltlama çalışması başlattı.

Toygar Mahallesi’nde sıcak asfalt serimi yapıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından Toygar Mahallesi'nde 5 km'lik sıcak asfalt seriminin yanı sıra Sahil Camii çevre düzenlemesi gerçekleştirildi.

Karapınar Taziye Evinin çevre düzenlemesi yapılıyor

Erdemoğlu ailesi tarafından Karapınar Mahallesinde yaptırılan ve inşaat çalışması tamamlanan taziye evinin çevre düzenlemesi yapılıyor.

Yenilenen Gedik Namazgah alanında bayram coşkusu

Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılan çevre düzenlemesi, minber ve mihrap yenilemesinden sonra hazır hale getirilen Gedik Namazgah'ta Kurban Bayramı namazının heyecanı yaşandı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri Namazgah alanı doldu, taştı.

Diyarbakır’da şehitler için hatim duası

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Yenişehir Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi ile anıt yenilemesi yapılan Hava Şehitliği'nde, şehitlerin ruhuna okutulan hatim için yapılan hatim duasına katıldı.

Tunceli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatıra Ormanı yenilendi

Tunceli Belediyesi tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isminin verildiği hatıra ormanının çevre düzenlemesi yapıldı.

Bahçecik Taziye Evi çevre düzenlemesi başladı

Adıyaman Belediyesi tarafından Bahçecik Mahallesinde bitme aşamasına gelen taziye evinin çevre düzenlemesi yapıyor.

Palandöken Belediyesi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

İlçenin dört bir tarafını birbiri ardına temelini attığı prestij projelerle süsleyen Palandöken Belediyesi, üstyapı, çevre düzenlemesi ve yeşil alan çalışmalarıyla da göz dolduruyor.

Erzincan Belediyesi Karaağaç Kur’an Kursu’nun çevre düzenlemesini yapıyor

Erzincan Belediyesi, yapımı devam eden Karaağaç Pir-i Sami Kur'an Kursu ve İlim Araştırma Merkezinde çevre düzenleme çalışması başlattı. Çalışmayla birlikte Karaağaç Kur'an Kursu daha güvenli ve modern bir görünüme kavuşması planlanıyor.

Türmüz Mezarlığında çevre düzenlemesi yapıldı

Adıyaman Belediyesi ekipleri, Türmüz Mezarlığında yabani otlarla mücadele ve temizlik çalışması yaptı.

Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi projesinin sözleşmesi imzalandı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçe Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenleme projesinin ikinci etabının sözleşmesinin imzalanıp ihaleye alan firmaya yer tesliminin yapıldığını söyledi.

Erzurum’un tablosu, Üç Kümbetler Projesi çok yol aldı

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'un Marka projesi Üç Kümbetler, zorlu yolculuğunu tamamlıyor. Proje alanında alt yapı çalışmaları bitirildi, 11 adet, bakımsızlık nedeniyle yıkılmış Erzurum konağı aslına uygun olarak yeniden yapıldı. Müze binası ilerliyor, tarihi Hafız Paşa İlkokulu binası tamamlanmak üzere. Çevre düzenlemesi bu yaz tamamlanacak Üç Kümbetler, yerli ve yamancı turistlere hizmet vermeye başlayacaktır. Proje alanı barındırdığı 6 anıtsal eser ve 22 sivil mimari örneğiyle Erzurum'da tablo görüntüsü oluşturacak. Projenin mimarı Ali Korkut, Üç Kümbetlerin Erzurum'un siluetini değiştireceğini belirtiyor.

Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde peyzaj çalışması yapıldı

Adıyaman'ın Kahta Devlet Hastanesi bahçesinde genel temizlik, bakım, onarım, ilaçlama, budama, gübreleme ve çevre düzenlemesi çalışması yapıldı.

Aziziye Halk Eğitim Müdürlüğü’nün yeni binası hizmete açıldı

Aziziye Belediyesi'nin tadilatını, çevre düzenlemesini ve kurslarına malzeme teminini gerçekleştirdiği Aziziye Halk Eğitim Müdürlüğü yeni binası yapılan törenle hizmete açıldı.

Gölbaşı Gölleri çevresinde incelemeler yapıldı

Adıyaman'da Gölbaşı Belediyesi tarafından yürütülen 'Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi' projesi kapsamında yapılacak olan peyzaj çalışmaları yerinde incelendi.

Çermik’te kaplıcaların çehresi değişiyor

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde bulunan Melike Belkıs Kaplıcalarında yapılan restorasyon ve çevre düzenlemesi çalışmaları hızla devam ediyor.

Munzur Üniversitesinde çevre düzenlemesi

Munzur Üniversitesi Aktuluk Kampüsünde çevre düzenlemesine başlandı.

Okul bahçesinde çevre düzenlemesi yapıldı

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediyesi ekipleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde (MTAL) çevre düzenlemesi çalışması gerçekleştirdi.

Çermik Kaplıcalarında onarıma başlandı

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Çermik Melike Belkıs Kaplıcalarında onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarına başlandığını bildirdi.

Diyarbakır’ın en prestijli bulvar peyzaj çalışması başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenihal Kavşağı-Mahabad Bulvarı Kavşağı'nda başlatılan çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi, yeşil kuşak bandı çalışmalarının en kısa sürede tamamlanıp halkın hizmetine sunulması için talimat verdi.

Battalgazi Belediyesi’nde çevre düzenlemesi

Battalgazi Belediyesi Hizmet Binası çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Selahattin Gürkan, Belediye hizmet binamızın ön bahçesi bir park hüviyetine kavuştu dedi.

’Tortum Gölü ve Şelalesi Rekreasyon Projesi’ yatırım programına alındı

DAP proje destekli Tortum gölü ve Şelalesi rekreasyon projesi yarım ada çevre düzenlemesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından 2018 yılı yatırım programına alındı.

Yeni Emniyet binasında çevre düzenlemesi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'nün bahçesi ve otopark alanı Battalgazi Belediyesi tarafından sıcak asfalt yapıldı. Alanda incelemede bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Bizim huzurumuz ve refahımız için çalışan insanların bulundukları yerde rahat etmesi gerekir dedi.