Chp Elazığ Il Başkanı Haberleri

Chp Elazığ Il Başkanı Haberleri

Başkan Duran ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

CHP Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran ve beraberindeki heyet, Maden ile Sivrice ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlar ve esnafın sorunlarını dinledi.

Başkan Duran'dan evi su basan ailelere ziyaret

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Yazıkonak Belediye başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte sağanak yağış nedeniyle Organize Sanayi Bölgesinden taşan su Yazıkonak Beldesi’nde bulunan ailleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP İl Başkanı Duran'dan Dünya Gazeteciler Günü mesajı

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Doğdu'dan CHP'nin kuruluş yıl dönümü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 98'inci yıl dönümü nedeniyle Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu bir mesaj yayımladı.

CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu'dan Şehir Masası'na özel açıklamalar

Son Dakika 23 Genel Yayın Yönetmeni Hasan Bak'ın hazırlayıp sunduğu 'Şehir Masası'na bu hafta CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu, konuk oldu. Birçok konuda özel açıklamaların olduğu program bu akşam saat 21.00'de sizlerle...

Gürsel Erol’dan, Zeki Kaplan ile ilgili önemli açıklamalar

Görevden alınan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ile aralarında sorun yaşadıklarını aktaran Milletvekili Gürsel Erol,İl Başkanı ile benim aramdaki sorundan kaynaklı ilçelerle koordinasyonumuz kopmuştu.

CHP Elazığ İl Başkanı belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanlığı seçiminde oyların eşit dağılması sonucunda kura seçimine gidildi.  

Ünsal Karatepe çok sert konuştu!

CHP Elazığ İl Başkanı Ünsal Karatepe, 10 gün önce seçimdeki başarısızlıkları nedeniyle istifa etmesinin ardından düzenlediği toplantıda, "Beni Elazığ'da itibarsız hale getirmek için elinden gelen her şeyi yaptılar. Hem maddi yönden hem manevi yönden sahip çıkmadılar" dedi.

STK toplantısında tartışma!

Elazığ'da Maden, Alacakaya, Arıcak, Sivrice Stratejik Araştırma ve Kalkınma Derneği (MASSAD) kongresi ve bilgilendirme toplantısında CHP İl Başkanı AK Parti'yi eleştirerek siyaset yapması önce salonda bulunanlardan, sonra AK Parti Elazığ İl Başkanı Nusret Çoban'dan tepki görünce, konuşmasını yarım bırakarak salondan ayrıldı.

CHP'den Başkan Yanılmaz'a Destek

CHP Elazığ İl Başkanı Mustafa Ünsal Karatepe ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı makamında ziyaret etti.