Etiketler

CHP'li başkana silahlı saldırıda bulunan zanlı tutuklandı

CHP Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan'a silahlı saldırıda bulunan şüpheli tutuklandı.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya Sokak Çocuklarını ve Aile Koruma Derneği Başkanı Tahir Toptaş'ın sosyal medyada CHP'ye karşı yapılan hakaret içerikli paylaşımlarına tepki gösterdi.

CHP, Elazığ Belediye Başkan Adayını açıkladı

Elazığ CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Elazığ'da ittifak düşüncesiyle görüşmelerinin olduğunu ancak sonuç çıkmadığını belirterek, muhtemel belediye başkanı adaylarını açıkladı.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan yerel seçim değerlendirmesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kiraz, yerel seçimleri CHP olarak hem Malatya'da, hem de Türkiye'de bir dönüm noktası olarak gördüklerini belirtti.

Ağbaba’dan Polat’a ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde CHP İl Başkanı Enver Kiraz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

CHP İl Başkanı Deniz’den ekonomi açıklaması

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, üretime dayalı ekonomik sisteme geçilmesi gerektiğine işaret etti.

CHP İl Başkanı Çakmak Adıyaman’ın sorunlarını dile getirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Adıyaman'ın sorunları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan 15 Temmuz mesajı

15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Her Türlü Darbeyi Lanetlediklerini belirtti.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan seçim değerlendirmesi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

CHP İl Başkanı Kiraz: "Malatya’da CHP dışında iktidar partisinden milletvekili sayısını azaltacak başka bir parti yok"

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya'da CHP dışında iktidar partisinden milletvekili sayısını azaltacak başka bir parti yok dedi.

CHP İl Başkanı Çakmak: “Bu seçimi biz kazanacağız”

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, 24 Haziran'da yapılacak olan seçimin kazanının kendileri olacağını söyledi.

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Tüy Besni ilçesinde temaslarda bulundu

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Tüy, CHP İl Başkanı Deniz Çakmak ile birlikte CHP Besni İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Kiraz: “5-6 yıldır bankaya olan borçlar faiziyle erteleniyor”

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, son günlerde yaşanan don olayının ardından üreticilerin yine mağdur olacağını belirterek, 5-6 yıldır bankaya olan borçlar faiziyle erteleniyor dedi.

CHP’li Kiraz’dan, Köy Garajı esnafına ziyaret

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Yeni Köy Garajı ziyaretinde Yolcular çevre yolunda, minibüsler köy garajında bekliyor. Ben yaptım oldu, sen de buna uyacaksın' mantığı ile kenti yönetmek istiyorlar dedi.

Hekimhan Muhtarlar Derneği’nden CHP’ye ziyaret

CHP İl Başkanı Kiraz, Hekimhan'da depremzedelerin mağduriyetinin devam ettiğini belirterek, bölgede tekrar bir hasar tespiti yapılmasını istedi. Kiraz, paletleme tesisinin Sivas'a kaydırılmak istenmesini de eleştirerek, Tozu Hekimhanlılar yutuyorsa, tesis de Hekimhan'da olmalı dedi.

Ağbaba’dan İnce’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte, yeni den Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanlığına seçilen Mesut İnce ' ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Muhtarlardan CHP’ye ziyaret

Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Başkanı Enver Kiraz'ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

CHP İl Başkanı Kiraz’dan Arguvan’a ziyaret

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, beraberinde il yöneticileri ile birlikte Arguvan'ı ziyaret etti.

CHP il Başkanı Çakmak mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanlığına seçilen Deniz Çakmak, mazbatasını 1.Merkez İlçe Seçim Kurulundan aldı.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz:

Malatya'nın Doğanşehir ilçesini ziyaret eden CHP İl Başkanı Enver Kiraz, üretilen tütünün sonbahardan beri satılamadığını belirterek, Bugüne kadar icra dairesinin yolunu bilmeyen üreticiler mahkemelerle tanıştı dedi.

CHP İl Başkanı Kiraz, Hekimhan’ı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz il yöneticileri ile beraber Hekimhan ilçe örgütüyle bir araya geldi. Kiraz ve beraberindekiler Hekimhan merkezi ile Hasançelebi ve Güzelyurt mahallelerini ziyaret etti.

CHP il Başkanı Kiraz’dan Akçadağ’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Büyükşehir yasasını eleştirerek iktidara gelmeleri halinde yerel yönetim yasasını değiştireceklerini söyledi.

CHP İl Başkanı Kiraz CHP Kurultayını değerlendirdi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, partisinin 36. Olağan Kurultayını değerlendirerek, Kurultayımız tam bir demokrasi şöleni içerisinde geçti dedi.

Baro Başkanı Enver Han CHP İl Başkanı Kiraz ziyaretti

MALATYA(İHA) Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi CHP Malatya İl Başkanlığına seçilen Enver Kiraz'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Taşeron işçiler CHP İl Başkanı Kiraz’dan destek istedi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ı ziyaret eden Karayolları Malatya Rutin Bakım ve Onarım 81. Şube'de çalışan bazı taşeron işçiler, kadroya alınmak için Başkan Kiraz'dan destek istedi.

CHP’li Kiraz’dan kurultay açıklaması

Malatya'da CHP il başkanı yaptığı açıklamada, Olağan Kurultayda Kemal kılıçdaroğlu'nu destekleyeceklerini açıkladı.

CHP il Başkanı Bilgiç mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanlığına seçilen Ali Murat Bilgiç, mazbatasını 1.Merkez İlçe Seçim Kurulundan aldı.

CHP İl Başkanı Ali Murat Bilgiç oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Olağan İl Kongresinde Ali Murat Bilgiç, başkanlığa seçildi.

Ülkücü İşçiler Derneğinden CHP İl Başkanı ile ilgili açıklama

Adıyaman Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet Karba, CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım'ın MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili söylediği sözlerin ardından açıklamada bulundu.

Başkan Erdoğan’dan CHP İl Başkanı Yıldırım’a kınama

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Yıldırım'ı söylediği sözlerden dolayı kınadığını söyledi.