Çiftlik Bank Haberleri

Çiftlik Bank Haberleri

Tosuncuk davasında yeni gelişme

‘Çiftlik bank’ kurucusu Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın hakkında 2 bin 608 yıla kadar hapis istemiyle düzenlenen iddianame mahkeme tarafından kabul edildi. Mahkeme, önümüzdeki günlerde duruşma tarihi verecek.

Tosuncuk hakkında 2 bin 608 yıl hapsi istendi

130 mağdurun yer aldığı iddianamede, Çiftlik Bank kurucusu Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın da aralarında bulunduğu 17 şüpheli hakkında 2 bin 608’er yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Tosuncuk ikinci kez hakim karşısında

Çiftlik Bankın kurucusu tutuklu sanık Mehmet Aydın’ın yargılandığı davanın görülmesine devam ediliyor.

Mahkemeden yeni Tosuncuk kararı!

Geçen ay tutuklanan Çiftlik Bank'ın kurucusu "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'la ilgili yeni bir karar çıktı.

İlk kez hakim karşısına çıkan Tosuncuk tutuklandı

Çiftlik Bank'ın kurucusu "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın, 75 bin yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada ilk kez hakim karşısına çıktı. Mahkeme, Aydın'ın tutuklanmasına karar verdi.

Tosuncuğun eski eşi Sıla Soysal isyan etti

Kamuoyunda 'Tosuncuk' olarak bilinen Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’ın eski eşi Sıla Soysal, hakkında ortaya atılan iddialara isyan etti.

Mehmet Aydın, Edirne F Tipi Cezaevine gönderildi

Çiftlik Bank kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ın, Edirne F Tipi Cezaevi'ne sevk edildiği öğrenildi.

'Çiftlik Bank' davası sanığı Mehmet Aydın adliyeye sevk edildi

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla 3 Temmuz'da İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alınan "Çiftlik Bank" davası sanığı Mehmet Aydın, adliyeye sevk edildi.

Çiftlik Bank davasında flaş gelişmeler!

Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın emniyetteki işlemleri sürerken, Çiftlik Bank soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı.

Tosuncuk bu akşam Türkiye'ye getiriliyor

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı, "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'ın bugün saat 22.30'da Türkiye'de olacağını duyurdu.

'Tosuncuk' Brezilya'da teslim oldu

Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın Brezilya'da teslim olduğu öğrenildi.

Bakan Tüfenkci, Çiftlik Bank anketini açıkladı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, binlerce insanı dolandıran Çiftlik Bank mağdurları arasında yapılan ankette ortaya ilginç bir sonuç çıktığını belirterek, Yüzde 50'ye yakın insan 'biz tekrardan böyle bir oluşumda paramızı yatırmayı düşünebiliriz' diye ifade ediyorlar. Bu da ayrıca incelenmesi gereken bir konu dedi.

Yeni yasa geliyor! Hepsi kıskaca alındı

Piyasadan yarım milyardan fazla para toplayan Çiftlik Bank'ın ardından benzeri faaliyet yürüten 11 organizasyonu daha incelemeye alan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı saadet zincirlerine karşı yeni bir hamleye hazırlanıyor.