Etiketler

Meteorolojiden çığ uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, yarından itibaren sıcaklıklarda 8 dereceye kadar artış beklendiğini bildirerek, çığ tehlikesine karşı uyardı.

Meteorolojiden kuvvetli rüzgar uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ, Malatya, Tunceli, Bingöl ve Adıyaman'da saatte 50 kilometreyi bulması tahmin edilen kuvvetli rüzgar ile birlikte don ve çığ uyarısı yaptı.

Meteoroloji’den doğu illeri için uyarı

Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğü, doğu illeri için buzlanma ve çığ uyarısında bulundu.

Meteoroloji'den çığ uyarısı!

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Bingöl ve Tunceli'de yüksek kar örtüsüne sahip eğilimli arazilerde çığ tehlikesi bulunduğunu bildirerek uyardı.

Meteoroloji uyardı! Sıcaklıklarda düşüş olacak

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Elazığ, Malatya, Adıyaman, Tunceli ve Bingöl'da hava sıcaklıklarının 3-4 derece düşeceğini bildirirken, yüksek kar örtülü yerler içinde çığ uyarısı yaptı.

Dağcılık Federasyonu Başkanı Başar’dan çığ uyarısı

Türkiye Dağcılık Federasyonunun organizasyonuyla 'Dağ Kayağı Dünya Kupası' yarışmasına ev sahipliği yapacak olan Erzincan'da bulunan Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ensar Başar, tüm kayakseverler ve şampiyonada yarışan sporcular için çığ uyarısında bulundu.

Meteorolojiden çığ uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Elazığ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, gündüz sıcaklıkların artmasına bağlı olarak çığ riskine karşı dikkatli olunmasını istedi.

Meteoroloji'den çığ uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Bölge ve Tahmin Uyarı Merkezi, Cumartesi günü beklenen karla karışık yağmur ve kar yağışı nedeniyle çığ uyarısında bulunuldu.  

Meteorolojiden çığ uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, çığ tehlikesine karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji'den kar, fırtına ve çığ uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, orta ve kuvvetli kar yağışı ile çığ tehlikesine karşı vatandaşları uyardı.