Etiketler

Parktaki yangına zamanında müdahale

Elazığ bir parkta bulunan çocuk oyun alanında kauçuklar yandı, itfaiye zamanında müdahale ederek söndürdü.

Elazığ Belediyesi büyükşehir mantığı ile çalışıyor

Elazığ Belediyesi tarafından büyükşehir mantığı ile yapılan çalışmada Karakoçan'da 20 bin metre kare alanda mesire yeri, çocuk oyun parkı ve spor alanları yapılıyor.

Parka çocuklar yerine inekler geliyor

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde bulunan çocuk oyun parkına çocuklar yerine inekler geliyor.

Akıllı park uygulamaları hayata geçiriliyor

Elazığ Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından ailelerin huzuru çocukların güvenliği için Hilalkent Mahallesi çocuk oyun parkına ‘Akıllı Park Uygulamaları’ kapsamında mobese kamerası kuruldu.

Molozların içinde oyun

Malatya'nın Akçadağ ilçesine bağlı Kozluca Mahallesi'nde mahalle meydanına kurulan çocuk oyun parkının içerisine dökülen hafriyat atıkları nedeniyle mahalledeki çocuklar parkı kullanamıyor.

Çocuk oyun parkını tahrip ettiler

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde kurulan bir çocuk oyun parkı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edildi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’tan parklara inceleme

Çilesiz Mahallesindeki Engelsiz Park-Mescid ile Kiltepe deki Çocuk Oyun Parkını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Park alanlarımız ilçemizin mimari yapısına canlılık kazandırıyor dedi.

Palandöken Belediyesi 75’inci parkını yaptı

İlçeye 75'inci parkını inşa eden Palandöken Belediye Başkanı Bulutlar, mahallelere inşa edilen sosyal alanlar ve çocuk oyun parkı çalışmalarının önemine vurgu yaparak Palandökeni modern bir kente dönüştürme yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Başkan Gürkan, Şişman Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şişman Mahallesinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Gürkan, Şişman Mahallesi'ne yapılan çocuk oyun parkını ve diğer hizmetleri yerinde inceledi.

Şehit çocuk adına oyun parkı yapıldı

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde polis lojmanlarına düzenlenen saldırıda babası ile birlikte şehit olan 4 yaşındaki Mevlüde İrem Çiftci adına Elazığ’ın Akçakiraz beldesinde çocuk oyun parkı yapıldı. Parkın açılışını protokol üyeleri ile birlikte İrem’in annesi yaptı.