Çocuk Ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Haberleri

Çocuk Ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Haberleri

Elazığ İl Özel İdaresi'nden Drone ve Roket Takımına tam destek

Elazığ İl Özel İdaresi, İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde faaliyet gösteren Drone ve Roket Takımına destek verdi.

Bu merkez Avrupa'nın en büyüğü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Türkiye ve Avrupa'nın en büyüğü olma özelliği bulunan tüm enerjisini kendisi üreten İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, aynı anda 250'si konaklamalı bin kişiye hizmet verecek.

İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'nin açılışı yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nin açılışını yaptı.

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi açılıyor

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 25 Ocak 2021 Pazartesi günü açılıyor.

Gönüllü gençler 5 bin adet siperlik maske üretti

Elazığ'da İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde gönüllü gençlerin yer aldığı ekip şuana kadar 5 bin adet siperlik maske üretti.

'Çok güzel bir proje hayata geçiyor'

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  Avrupa’da ve Türkiye’de tek örneğinin Elazığ’da yapılmaya başlanan 'İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi' projesinin en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Avrupa’da bir ilk! Elazığ’da hayata geçiyor...

Türkiye Cumhurbaşkanlığı himayelerinde AK Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un girişimleriyle Avrupa ve ülkemizde bir ilk olarak hayata geçirilen İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde sona gelindi.

Başkan Yanılmaz büyük projeyi yerinde inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Avrupa’da ve Türkiye’de tek örneğinin şehrimizde yapılacağı ‘İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’ projesinin, başlatılan çalışmalarını yerinde takip etmek üzere inşaat alanında incelemelerde bulundu.