Etiketler

Daha az harcama ile daha verimli tedavi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde, daha az harcama ile daha verimli tedavinin sağlanması ve tüm sağlık hizmetlerine ait maliyetlerin kaliteden ödün vermeden azaltılması amacıyla örnek bir çalışma yapıldı. 

’Toplumsal Siyasal ve Ekonomik Yönleriyle Darbeler’ sempozyumu sona erdi

Malatya'da düzenlenen Toplumsal, Siyasal ve Ekonomik Yönleriyle Darbeler konulu sempozyum, sona erdi. Sempozyumu değerlendiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat,sempozyumun çok verimli geçtiğini kaydetti.

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin:

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, Yeşilyurt Belediyesi tarafından yaz döneminde çeşitli merkezlerde verilen eğitimlerin çok verimli geçtiğini ifade ederek, Bizim tek amacımız var o da: Dinine, vatanına, bayrağına ve memleketine sevdalı, okuyan, öğrenen ve sürekli bilgi arayışında olan bir nesil yetiştirmektir, bu aşamada ciddi mesafeler kat ettik dedi.

Öğrenciler Dengbej Evini ziyaret etti

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne bağlı Bilgi evlerinde öğrenim gören öğrenciler aileleri ile birlikte Dengbej Evini ziyaret etti. Kürt sözlü edebiyatının temsilcileri dengbejlik hakkında bilgi alan öğrenciler çok verimli bir gün geçirdiklerini söyleyerek, Kayapınar Belediyesi Başkanı Mustafa Kılıç'a teşekkür etti.

Ertuğrul Sağlam: “Yeni transferlerin henüz kampa gelmemesinden memnun değiliz”

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Bolu'da devam eden takımın kampında yaptığı açıklamada, Kampımız çok verimli geçiyor. Gayet güzel, memnunuz. Tabii geçen sezon kadroda olup da yurt dışında olan yabancı oyuncularımızın birkaç tanesi ile anlaşma imzaladığımız transferlerin de henüz kampa gelmemesinden de memnun değiliz dedi.