Etiketler

Milyonlarca kişinin kimlik bilgisine ulaşan suç örgütü çökertildi

GSM firmalarından birine ait kurumsal şifreyi yasa dışı yollarla ele geçirip abonelere ait kimlik bilgilerine ulaşarak dolandırıcılık yapan suç örgütünün 16 üyesi, 8 ilde düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı

"FETÖ dünyanın en büyük terör örgütüdür"

Dünya Beş'ten büyüktür Eğitim, Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Ziya Sözen, FETÖ'nun Cumhuriyet tarihinde yarım asırlık diliminde dış güçlerin yönlendirmesi ve desteğiyle ülkenin bütün kurumlarının içine sızmış, tek amacı Türkiye Cumhuriyeti devletini içten kuşatmak, bütün kurum ve kuruluşlarını ele geçirmek, devleti içten çökertmek ve nihayetinde devleti tamamen ortadan kaldırmak için kurulmuş, din kisvesine bürünüp, halkın dini duygularını kullanmak süreti ile sömürgecilik faaliyetleri de gösteren Türkiye ve dünyadaki en büyük emperyalist terör örgütü olduğunu söyledi.

Hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Türkiye'yi çökertmek isteyen iç ve dış güçlerin ekonomi üzerinden yeni oyunlar peşinde olduklarını belirten hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, Türkiye'nin Lazı, Çerkezi, Kürdü, Türkü ile birlik ve beraberlik içerisinde olup, küresel finansal kuşatmayı bertaraf edeceğini söyledi.

Bakan Tüfenkci: “Adaleti sokaklarda değil adliyelerde arayacağız”

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Adaleti sokaklarda değil, adliyelerde, adalet saraylarında, mecliste arayacağız. Biz birilerinin yaptığı gibi Türkiye ekonomik anlamda yükseldiği zaman Türkiye'yi çökertmek adına milleti sokağa dökmeyeceğiz. Sokağa çağırmayacağız dedi.