Etiketler

Bahşi'den Diyarbakır'daki annelere destek ziyareti

Memur-Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ve sendikaya bağlı 13 şube yöneticisi, kadın komisyon üyeleriyle birlikte Diyarbakır’da HDP il binası önünde terör örgütü PKK tarafından kaçırılan evlatları için oturma eylemi başlatan ailelere destek ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Demirbağ’dan HDP önündeki ailelere destek

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Diyarbakır'da HDP il binası önünde oturma eylemi yapan ailelere destek ziyaretinde bulundu.

Tarım Platformu’ndan Evkur Yeni Malatyaspor’a destek ziyareti

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkanı İhsan Akın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Evkur Yeni Malatyaspor'u ziyaret etti.

Engelliler Meclisinden Gazi Saylanlar’a destek ziyareti

Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Erzurum'da bir halk otobüsü şoförü tarafından dövülerek hastanelik olan Gazi Muhammed Sad Saylanlar'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Eğitim Bir Sen’den saldırıya uğrayan öğretmene destek

Geçtiğimiz hafta sonu Pasinler Ortaokulunda görev yapan S.G isimli öğretmene bir öğrencinin velisi tarafından gerçekleştirilen saldırıdan dolayı Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Bilal Azbay ve ilçe yönetimi destek ziyaretinde bulundular.

Elazığ'dan Kilis'e destek ziyareti

Elazığ Belediyesi'nden bir grup, Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla düzenlenen ‘Destek için Kilis'teyiz’ etkinliği kapsamında Kilis'i ziyaret etti.

Çamlıca öğrencileri Malatyaspor’a başarılar diledi

Özel Çamlıca Okulları Malatya Kampüsü öğrencileri, Evkur Yeni Malatyaspor antrenmanını ziyaret ederek, futbolculara moral ve destek ziyaretinde bulundu.

Eski Başkan Mumcu ve yönetiminden maç öncesi destek ziyareti

Evkur Yeni Malatyaspor'un eski başkanı ve yöneticileri yarınki Trabzonspor müsabakası öncesi takımın antrenmanını ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler.

Hak-İş’ten Parlakpınar’a destek ziyareti

Hak-İş Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Hakan Parlakpınar'ı ziyaret etti. Geleri ziyaret sırasında Parlakpınar'a desteklerini ifade etti.