Etiketler

Bingöl'de dev Türk bayrağı göndere çekildi

Bingöl'ün Ekinyolu köyündeki İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi önünde kurulan 70 metre uzunluğundaki direğe, 350 metrekare büyüklüğünde Türk bayrağı çekildi.

Türk bayrağı altında dünya evine girdiler

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde genç çift, dev Türk bayrağı ve 'Çırpınırdı Karadeniz' türküsü eşliğinde görsel şölen ile dünya evine girdi.

Arapgir’e dev Türk Bayrağı dikildi

Arapgir'de Metin Emiroğlu Konağına 22 metre yüksekliğinde dev bayrak dikildi.

15 Temmuz Şehitleri için yürüdüler

Erzurum GHSİM Gençlik Merkezleri, 15 Temmuz Şehitleri için Abdurrahmangazi Türbesine yürüyüş yaptı. Öğle Namazını Ulu Camii'nde kılan gençler ve gençlik liderleri 150 metrelik dev Türk Bayrağı ile şehitleri andı.

660 metrekarelik dev Türk bayrağını 20 günde tamamladılar

Sivas'ın Suşehri ilçesinde 660 metrekare parke taşı üzerinde çizilen Türk bayrağı için 6 kişi 20 gün boyunca çalışarak 3 ton boya kullandı.

Kahramanmaraş’ta 57’nci Alay şehitlerine vefa yürüyüşü

Kahramanmaraş'ta yaklaşık 300 genç, 57i'nci Alay şehitlerine vefa amacıyla dev Türk bayrağı taşıyarak yürüyüş yaptı.

MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezinde Polis Haftası etkinliği

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173'üncü yıl dönümü kapsamında MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezinde dev Türk Bayrağı açılarak polisler kırmızı karanfille selamlandı.

Afşin Belediyesi’nden dev Türk bayrağı

Afşin Belediyesi tarafından Cevlanlıoğlu İbrahim Efendi Kapalı Semt Pazarı'nın çatısına dev Türk bayrağı boyaması yapıldı.

KYK öğrencileri Mehmet Akif Ersoy’u andı

KYK Adıyaman öğrenciler tarafından Adıyaman Kalesinde dev Türk bayrağı açıldı.

Atatürk Portresinin ardından Türk Bayrağı da yenilendi

Erzincan İl Özel İdaresi tarafından, Keşiş Dağları yamaçlarında bulunan ve doğa koşulları ile eskiyen 2 bin metrekare büyüklüğündeki dev Türk Bayrağını yeniliyor.

Bingöl’de köy girişine dev Türk bayrağı asıldı

Bingöl'ün Yenibaşlar köyünün girişinde 6,5 metrelik Türk bayrağı, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın da katıldığı törenle göndere çekildi.