Etiketler

Dilenerek zengin oldu

Kahramanmaraş’ta polis ve zabıta ekipleri tarafından düzenlenen ortak dilenci operasyonunda yakalanan 32 yaşındaki kadın gayrimenkul zengini çıktı.

Elazığ'da dilenci operasyonu

Elazığ'da zabıtanın yaptığı denetimlerde 2'si yabancı uyruklu 10 dilenciye ceza kesildi.

Genç’te dilenci operasyonu

Bingöl'ün Genç ilçesinde yabancı uyruklu dilenciler yakalanarak haklarında işlem yapıldı.

Kangal’da dilenci operasyonu

Sivas'ın Kangal ilçesinde halkın dini duygularını istismar ederek dilencilik yapan 5 kadın zabıta ekiplerince yakalandı.

Diyarbakır’da zabıtadan dilenci operasyonu

Havaların ısınması ile birlikte kent merkezinde dilenci sayısının artış göstermesi üzerine, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı cami önleri, kavşak ve yaya kaldırımlarında vatandaşların dini duygularını istismar ederek dilenciliği meslek haline getirenlere cezai işlem uyguladı.

Horasan’da dilenci operasyonu

Erzurum'un Horasan ilçesinde sivil polis ekipleri, vatandaşların dini duygularını istismar ederek para isteyen dilencileri yakalayarak haklarında cezai işlem uyguladı.

Bingöl’de dilenci operasyonu: 40’ı yakalandı

Bingöl'de zabıta ekiplerinin düzenlediği operasyonda 40 dilenci yakalanarak yasal işlem yapıldı.

Sivas’ta dilenci operasyonu

Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında halkın dini duygularını istismar eden dilencilere yönelik düzenlediği operasyonda 11'i çocuk 27 kişi yakaladı.

Bingöl’de dilenci operasyonu

Bingöl'de kendilerini Suriyeli olarak tanıtan ancak başka illerden geldiği belirlenen 14 dilenci yakalandı.

Bingöl’de dilenci operasyonu

Bingöl düzenlenen operasyonda kendilerini Suriyeli olarak tanıtan ancak çevre illerden geldiği tespit edilen 16 dilenci yakalandı.

Dilenciler bu kez kazanamadı

Sivas Belediyesi zabıta ekipleri düzenledikleri dilenci operasyonunu cuma namazı öncesi gerçekleştirince, dilenciler amaçlarına ulaşamadan ekipler tarafından alınıp, Zabıta Müdürlüğü'ne götürüldü.

Gölbaşı Belediyesi zabıta ekiplerinden dilenci operasyonu

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan cami önlerinde dilencilik yapanlara göz açtırmadı.

Zabıta ve polisten dilenci operasyonu

Erzurum'da zabıtası ile Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri cami önlerinde ki dilencilere operasyon düzenledi.

Polis ve zabıtadan ortak dilenci operasyonu

Erzurum Emniyet Müdürlüğü asayiş Şube müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerince dilencilere yönelik ortak operasyon yapıldı.

Polis ve zabıtadan dilenci operasyonu

Adıyaman'da özellikle trafik ışıklarında bekleyen araçlardan dilenen şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Bingöl’de dilenci operasyonu

Bingöl'de zabıta ekipleri tarafından düzenlenen dilenci operasyonunda yakalanan 12 kişiye bin 308 lira idari para cezası kesildi.

Diyarbakır’da dilenci operasyonu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki cadde kavşaklarında trafiği tehlikeye sokan ve vatandaşları rahatsız eden dilencilere yönelik operasyon düzenledi. Ekipler, yakaladığı 15 dilenciye cezai işlem uyguladı.

Bingöl’de dilenci operasyonu

Bingöl'de zabıta ekipleri tarafından düzenlenen dilenci operasyonunda yakalanan 19 kişiye 2 bin lira idari para cezası kesildi.

Diyarbakır’da dilenci operasyonu

Diyarbakır'da polis ve zabıta ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla halkın dini duygularını istismar eden dilencilere yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Kayapınar Belediyesinden dilenci operasyonu

Diyarbakır'ın Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını yoğunlaştıran ve halkın daha sağlıklı ürünleri alabilmeleri için gayret gösteren Zabıta Müdürlüğü, aynı zamanda da Ramazan ayı öncesi halkın manevi duyguları ile oynayan dilencilere karşı büyük bir operasyon başlattı. Operasyonda çok sayıda dilenci yakalandı.

Dilencilere polis ve zabıta ekiplerinden operasyon

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehir merkezinde dilenci operasyonu yapıldı.

Yaşlı dilenci şok etti

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen dilenci operasyonunda yaşlı bir dilencinin üzerinden 16 bin 600 TL para ele geçirildi.

Zabıtadan dilenci operasyonu

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetim çalışmaları yanında Ramazan ayında sayıları oldukça artan ve halkımızın dini inançlarını istismar eden dilencilere yönelik uygulamalarını sürdürüyor. Ramazan ayı dolayısıyla saat 02.00'ye kadar görev başında olan ekipler, vatandaşın rahat ve huzurunu korumak için özellikle dilencilere göz açtırmıyor.

Dilencilere Yönelik Operasyon Yapıldı

Elazığ Belediyesi Zabıta Ekipleri Dilenci Operasyonu Gerçekleştirdi