Duyarlı Vatandaş Haberleri

Duyarlı Vatandaş Haberleri

İtfaiye ekipleri kurtardı, duyarlı vatandaş sahiplendi

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 gün arayla mahsur kaldıkları yerden kurtarılan 2 yavru kediyi duyarlı vatandaş sahiplendi.

Başına karton kutu sıkışan köpeği, duyarlı vatandaş kurtardı

Elazığ’da başına karton kutu sıkışan köpek, duyarlı bir vatandaş tarafından kurtarıldı.

Kaza yapan sürücüyü kurtarmak için seferber oldular

Diyarbakır-Silvan yolunda meydana gelen trafik kazasında yaralanan sürücüye ilk müdahaleyi o sırada yoldan geçen UMKE yaparken, duyarlı vatandaşlar da sürücünün araçta bulunan ve etrafa dağılan özel eşyalarını toplayarak ambulansa bıraktı.

Yolda bulduğu cüzdanı polise teslim etti

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarında yol üzerinde erkek cüzdanı bulan duyarlı vatandaş bulduğu cüzdanı polise teslim etti.

Abbas Gündüz, seçimdeki tehlikeye dikkat çekti

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, 24 Haziran genel seçimlerindeki tehlikeye dikkat çekerek, oyuna gelmemek için tüm duyarlı vatandaşları uyardı.

Duyarlı vatandaş ATM’de bulduğu parayı polise teslim etti

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde duyarlı bir vatandaş ATM'de bulduğu bin 440 TL'yi polise teslim etti. Polis, kime ait olduğu tespit edilen parayı sahibine verildi.

Ayağı kırılan köpek tedavi edildi

Adıyaman'ın Gerger ilçesinde meydana gelen kazada ayağı kırılan sokak köpeği, duyarlı vatandaşlar tarafından getirildiği Adıyaman Belediyesi Veteriner Müdürlüğünde tedavi edildi.

Adıyaman Belediyesinden hasta köpeğe tıbbi müdahale

Duyarlı vatandaşlar tarafından Adıyaman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Rehabilitasyon Merkezine getirilen hasta bir sokak köpeği tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

Duyarlı vatandaş bulduğu parayı sahibine teslim etti

Adıyaman'da tütün tarlasında çalışarak eğitim masraflarını karşılayacak olan lise öğrencisi parasını kaybetti. Parayı bulan bir otelin aşçısı parayı öğrenciye teslim etti.

Emniyet müdüründen duyarlı vatandaşlara tebrik kartı

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, yaralı dağ keçisini 17 kilometre sırtında taşıyan ve eve getirerek tedavisini yapan Erdal Değirmenci ile Kahta Devlet Hastanesinde para dolusu çantayı bularak sahibine teslim eden Güvenlik Görevlisi Murat Işık'a, tebrik kartı gönderdi.

Çevre duyarlı vatandaş, insanlığa örnek oluyor

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde esnaflık yapan duyarlı bir vatandaş, piknik ve mesire alanları ve yolda gördüğü çöpleri toplayarak insanlığa örnek bir farkındalık oluşturuyor.

Hasta köpek tedavi altına alındı

Duyarlı vatandaşlar tarafından yapılan bir ihbar sonucunda bulunan hasta köpek, Adıyaman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Rehabilitasyon Merkezi'nde tedavi altına alındı.