Etiketler

Öğrenciler davet etti, Ebru Yaşar kabul etti

Kendi adını taşıyan okulla eğitim seferberliğine dahil olan ünlü ses sanatçısı Ebru Yaşar Gülseven, mektubuyla ağladığı Beritan’la görüntülü konuştu. Yaşar, öğrencilerin isteği üzerine inşaatı bitmek üzere olan okulun açılışına katılacağı sözünü verdi.

Minik kız okul için mektup yazdı, Ebru Yaşar Gülseven ağladı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar Gülseven, eşinin memleketi olan Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde okul yapımına karar verdi. Yaklaşık 2 ay önce temeli atılan okulu gören Beritan Bülbül isimli 4. sınıf öğrencisi, Ebru Yaşar Gülseven'e yaptırdığı okul nedeni ile teşekkür mektubu gönderdi.

Kahramanmaraş’ta Ebru Yaşar rüzgarı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde düzenlenen 1. Peynir Festivalinin kapanış gününde ünlü sanatçı Ebru Yaşar konser verdi.

Bismil’de Ebru Yaşar Gülseven Ortaokulu’nun temeli atıldı

İşadamı Necat Gülseven'in, eşi ünlü sanatçı Ebru Yaşar Gülseven adına Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yaptırdığı okulun temeli atıldı.

Ebru Yaşar’ın eşinden örnek davranış

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar'ın işadamı eşi Necat Gülseven, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yardıma muhtaç Duru ailesine, sahip çıktı. Duru ailesinin ev temizliği ve boyası yapıldıktan sonra halıdan mobilyaya, sobadan beyaz eşyaya tüm ev eşyaları alındı.

Ebru Yaşar’ın ismi eşinin memleketinde yaşatılacak

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, ünlü şarkıcı Ebru Yaşar'ın eşi Diyarbakırlı hayırsever işadamı Necat Gülseven ile Bismil ilçesinde yaptırılacak okul için protokol imzaladı. Okula Ebru Yaşar'ın isminin verileceği belirtildi.

Ünlü iş adamı Necat Gülseven’e yardımlarından dolayı plaket verildi

Diyarbakırlı ünlü iş adamı Necat Gülseven ve sanatçı eşi Ebru Yaşar'a Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde bulunan Gazi Vakfı'na yaptıkları yardımlardan dolayı plaket verildi.

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve eşinden örnek davranış

Şarkıcı Ebru Yaşar Gülseven ve eşi ünlü iş adamı Necat Gülseven, örnek bir davranışta bulunarak Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde okul yaptırıyor.