Etiketler

Elazığ İl Emniyet Müdürü Celal Sel görevine başladı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Celal Sel kente gelerek görevine başladı.

Elazığ polisi bayram tedbirlerini aldı

Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Ramazan bayramı ve öncesi ile sonrasında oluşan yoğunluk nedeniyle gerekli tedbirlerin alındığını, trafikte özellikle emniyet kemeri takmayan ve hız yapanlar üzerinde duracaklarını bildirdi.

Başarılı öğretmene ödül

Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Emniyet Genel Müdürlüğünce düzenlenen 'Bu kemer sana çok yakışıyor' yarışmasında Türkiye 8. olan Keban Musa Coşkun Ortaokulunda Görsel Sanatlar Öğretmeni Oktay Ataş'ı makamında ağırlayarak ödül verdi.

Emniyet Müdüründen BİK’e ziyaret

Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Basın İlan Kurumunu (BİK) ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Cangül, muhtarlarla bir araya geldi

Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, kurum olarak vatandaşların sorunlarına hassasiyetle yaklaşıldığını söyledi.

Elazığ Emniyeti bayrak krizini inceliyor

Elazığspor Kulüp yönetimi, TFF 1.ligin 9.haftasında sahasında oynadığı Yeni Malatyaspor maçında çıkan olaylarla ilgili olarak Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül’ü makamında ziyaret etti.

23 personel ödüllendirildi

Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, görevlerinde gösterdikleri üstün performans, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı 23 personeli teşekkür belgesi ve altınla ödüllendirdi.

Emniyette huzur toplantıları devam ediyor

Huzur toplantılarında mahallelilerle buluşan Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, halkın güvenliği ve genel asayişin temini için mahalle sakinleriyle her zaman diyaloğa önem verdiğini söyledi.

Elazığ'da polis haftası kutlamaları

Emniyet teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek ile Polis Okulu Müdürü Nurettin Önsoy, Vali Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Muhtarlarla Buluştu

Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, vatandaşlara en kolay ulaşma yolunun muhtarlar olduğunu belirterek, bu nedenle muhtarlarla işbirliği ile istişare toplantılarının devam edeceğini söyledi.

Emniyetten Muhtarlarla Huzur Toplantısı

Muhtarlarla huzur toplantısında bir araya gelen Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, huzur için bu tür toplantıları sürekli hale getireceklerini söyledi.

Emniyet Müdürü Muhtarlarla Buluştu

Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, istişare toplantısı yaptı.