Elazığ Il Müdürlüğü Haberleri

Elazığ Il Müdürlüğü Haberleri

AFAD Elazığ Müdürlüğü yeni yerine taşındı

Afet ve Acil Durum (AFAD) Elazığ İl Müdürlüğü, yeni yerleşkesine taşındı.

FÜ ile İŞKUR arasında iş birliği protokolü

Fırat Üniversitesi (FÜ) ile İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Elazığ'da enerji toplantısı

Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Elazığ İl Müdürlüğünce, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Elazığ Şubesi üyelerine yönelik toplantı düzenlendi.

AFAD-SEN Genel Başkanı Çelik'in Elazığ ziyareti

AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik ve sendika yöneticileri AFAD Elazığ İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Yeni üniversitelilere Elazığ gezisi

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğünce yeni kayıt yapan öğrencilerin üniversite hayatına adaptasyonu programı kapsamında kentin tarihi yerlerini tanıtma amacıyla gezi düzenledi.

KYK öğrencileri Kahraman’ı unutmadı!

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan kız ve erkek öğrenciler, geçtiğimiz yıl İzmir Adliyesi önünde kahramanca şehit olan Fethi Sekin’i unutmadı.

KYK öğrencileri 91 yaşındaki emekli öğretmeni unutmadı!

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne Bağlı Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğünde kalan geleceğin öğretmen adayları Elazığ Gazi Huzur Evinde Kalan 91 Yaşındaki Emekli Öğretmen Mehmet Karaoğlu ve 73 Yaşındaki Emekli Öğretmen Emine Beşe’yi ziyaret ettiler.

KYK Elazığ öğrencilerinin programı yoğun

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan kız ve erkek öğrenciler eğitim öğretim yılının yeni başlamasına karşın gerçekleştirdikleri yoğun programlar ile adından söz ettiriyorlar.

Elazığ KYK'dan öğrencilere afişli jest

2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılının başlamasına sayılı günler kala, Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü de hazırlıklarını tamamlama noktasına geldi.

KYK Elazığ İl Müdürlüğünden iftar yemeği

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü tarafından, Ömer Bilginoğlu Erkek Yurdu ev sahipliğinde bir iftar programı gerçekleştirildi. KYK İl Müdürü Süphi Döner, KYK Yurt Müdürleri ve Şube Müdürleriyle 300’e yakın personel ve ailesinin katıldığı program yoğun ilgi gördü.

KYK'lı genç kızlardan örnek davranış

Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı Hazar Kız Yurdu Öğrencileri 'Gönül Bağı Projesi' kapsamında son derece anlamlı bir etkinliğe imza attı.

KYK'lı gençlerden hatıra ormanı

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek yurtlarının katılımıyla Doğukent'te bir hatıra ormanı oluşturuldu.

KYK’lı gençlerin sergisi yoğun ilgi gördü

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı Hazar Kız Yurdu öğrencileri tarafından Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen “Geçmişten Günümüze Sanatın Yansımaları” isimli sergi yoğun bir ilgi gördü.

Elazığlılar müjde! Fazla elektrik tüketene...

Fırat Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi (Fırat EPSAŞ) Elazığ İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, aylık elektrik tüketim bedeli 125 lira ve üzerindeki faturalarda indirim uygulanacağını, bunun için başvurunun yeterli olacağı bildirildi.

Yavuz Bahadıroğlu gençlerle buluşacak

Elazığ Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü’nce düzenlenen “Çınaraltı Gençlik Söyleşileri” kapsamında Tarihçi-Yazar Yavuz Bahadıroğlu ağırlanacak.

Ahmet Kabaklı anılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğü ve Elazığ Belediyesi’nin ortaklaşa düzenleyecekleri “Çınaraltı Gençlik Söyleşileri” kapsamındaki ‘Vefa Günleri’ konulu panelde, Elazığ’ın yetiştirdiği edebiyat ve kültür adamı Ahmet Kabaklı anılacak.

BİK Elazığ İl Müdürü Yürekli görevine başladı

Basın ilan Kurumu Samsun İl Müdürü iken Elazığ İl Müdürlüğü'ne atanan Murat Yürekli görevine başladı.

Toprak analiz laboratuvarı açıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Elazığ İl Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan toprak analiz laboratuvarı, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Hastanede gerçeği aratmayan tatbikat

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) Elazığ İl Müdürlüğü ekibi tarafından hastanede düzenlenen tatbikat gerçeği aratmadı.

Elazığ'da deprem tatbikatı

(AFAD) Elazığ İl Müdürlüğü, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE), 112 acil yardım ve Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından 2 okulda deprem tatbikatı yapıldı.

Bağ üreticilerine uyarı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Elazığ İl Müdürlüğü, bağ üreticilerini cenk hastalığı ve bağ salkım güvesine karşı uyardı.