Elazığ Şube Başkanı Haberleri

Elazığ Şube Başkanı Haberleri

'Aşımızı olup sevdiklerimiz ile aramızdaki engelleri kaldıralım'

Elazığ'da da aşı seferberliği sürüyor. Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat, 2. doz aşısını olurken, vatandaşlara da aşı olmaları çağrısında bulundu.

Başkan Gürkan, 'İhracatımız artıyor'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan ihracat rakamlarına göre Elazığ’ın Mart ayında 21.032,68 Dolar ihracat gerçekleştirdiğini belirterek, 'Bir önceki yılın aynı ayına göre Elazığ’da ihracatın '.1 oranında, bir önceki yılın ilk çeyreğine göre ise ?.4 oranında arttığını görmekteyiz' dedi.

Başkan Göçer'den genç iş adamları kongresine davet

Genç Müsiad Elazığ Şube Başkanı Furkan Göçer , bu yıl 7.si düzenlenecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresine genç girişimci ve iş adamlarını davet etti.

Teşekkürler yüreği güzel insan!

Elazığ’da deprem sonrası bir yandan fırsatçılık yapan insanlar olurken bir yandan da yüreği güzel insanlar oldu.

Başkan Özeren'den 'Vizyoner 19'a davet

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Mehmet Özeren bu yıl 27 Kasım 2019 tarihinde 3. Kez düzenlenecek olan Vizyoner 19 'Dijital Gelecek' başlıklı toplantıya ilgi duyan herkesi davet etti.

MÜSİAD'dan eleştiri

Elazığ’da düzenlenen ‘3. İnşaat ve Mobilya Fuarı’nda MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren, Son Dakika 23’e fuar hakkında düşüncelerini paylaştı.

'Hayırlı hizmetler için buradayız'

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şube Başkanı Şahin Kara, şehrimizde görev yapan yazılı ve görsel basın mensuplarıyla bir araya gelerek, cemiyet faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 

'Müslümanlara yapılan silahlı saldırı insanlığa sıkılmış bir kurşun'

Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde camiye yapılan silahlı saldırıyı kınayan Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Yeni Zelanda'da Müslümanlara yapılan silahlı saldırının insanlığa sıkılmış bir kurşun olduğunu söyledi.

Kızılay Elazığ Şube Başkanı Rahman Kızılkaya oldu

Türk Kızılayı Elazığ Şubesi’nin yeni başkanı Rahman Kızılkaya oldu.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren oldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi'nin yeni başkanı Mehmet Özeren oldu.

Uzun, 'Elazığ’da kenevir enstitüsü kurulmalıdır'

Kenevir üretimiyle ilgili bilgi veren MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun Elazığ için de bir öneri getirdi.

Uzun, 'Türkiye'nin büyümesi 2019'da da sürecektir'

Türkiye'nin büyük bir pazarı olduğunu belirten MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, ülkenin içinden geçtiği dengelenme sürecine karşın, 2019 yılında da pozitif büyüme performansının sürdürüleceğine inandıklarını söyledi.

'Üretmeyi başardığımız ölçüde bu yüzyılın yükselen ülkesi olabiliriz'

Türkiye'nin ekonomik yol haritası ile ilgili değerlendirmede bulunan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun; Ülkemizde uzun bir süredir tüketim, üretimden fazladır. Sorunların çözümü, bu olguyu tersine çevirebilmeyle yakından ilişkilidir. Yani üreterek tüketme anlayışına geçiş yaparak, başta ekonomik olmak üzere bütün sorunların üstesinden gelmek mümkündür. Ancak üretmeyi başardığımız ölçüde bu yüzyılın yükselen ülkesi olabilirizdedi.

'İş yapma tecrübelerimizle yeni iş modelleri geliştiriliyor'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun,MÜSİAD'ın zamanla kazandığı iş yapma tecrübelerini KOBİ yapıları ile paylaşıp yeni iş modelleri geliştirdiğini söyledi.

Uzun'dan, Elazığlı iş adamlarına fuar daveti

Meselelerinin Türkiye diyerek yol çıktıklarını aktaran Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Elazığlı iş adamlarını MÜSİAD EXPO Fuarına davet etti.

Baskil Kaymakamı Murat'a ziyaret

Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat'ı, Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi ve beraberindekiler, ziyaret etti.

'Vergi indirimleri piyasayı rahatlatacak'

ÖTV ve KDV indiriminin bazı sektörlerde yaşanan durgunluğa hareketlilik getireceğini belirten MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, piyasaların rahatlayacağını söyledi.

Memur-Sen'den Baskil Müftülüğüne ziyaret

Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Başkan Yardımcısı Murat Şerbet, Memur-Sen Kadın Kolları Başkanı Sibel Köprücü, Eğitim-Bir-Sen Kadın Kolları Başkanı Semra Özdemir, Baskil İlçe Müftüsü Ömer Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Öğrencilere iş adamları ve iş dünyasının beklentileri anlatıldı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, üniversite öğrencilerine iş adamlarının ve iş dünyasının gençlerden beklentilerini anlattı.

MÜSİAD'dan Başkan Arslan'a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ve üyeleri seçimleri tamamlanan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

TÜMSİAD'tan Baskil ilçesine ziyaret

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Elazığ Şube Başkanı Mahir Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri, Baskil ilçesini ziyaret etti.

Ağın Belediyesi işçilerinin yüzü güldü

Ağın Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi çerçevesinde Ağın Belediye İşçilerine %15 zam yapıldı. İmza törenine Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş ve Hizmet İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı katıldı.

Belediye işçilerinin yüzü güldü

Karakoçan Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi sonrasında çalışanların yüzü güldü. İmza törenine Karakoçan Kaymakamı - Karakoçan Belediye Başkan Vekili Mehmet Kocabey ile Hizmet İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı katıldı.

'Yerli ve milli yazılım desteklenmeli'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, yabancı bilişim firmaları tarafından uygulamaya sokulan, 'Türk firmalarının, İran ile iş yapmasını engellemeye yönelik faaliyetleri' hakkında açıklamalarda bulundu.

Uzun, inşaat demirine gelen zammı değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, İnşaat demirine üst üste gelen zamlar üzerine açıklama yaptı.

Akçakiraz Belediyesi işçilere yüzde 12 maaş zammı yaptı

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile Hizmet İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı’nın imzaladıkları toplu iş sözleşmesiyle Akçakiraz Belediyesi bünyesinde hizmet veren işçilere bir yıllık geçerli süreyle yüzde 12 oranında maaş zammı yapıldı.

Bahşi; Terör öldürmekten başka bir şey bilmiyor

Eğitim Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, eğitim davasına karşı çıkanlarla terörü destekleyenlerin aynı odaktan beslendiklerini belirtti.

Keban Belediyesi’nden işçilere müjde

Keban Belediye Başkan Fethiye Atlı ve Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı’nın imzaladıkları toplu iş sözleşmesi ile Keban Belediyesi bünyesinde hizmet veren işçilere iki yıl geçerli süreyle yüzde 18 oranında maaş zammı yapıldı.

Eğitim Bir-Sen 25 yaşında

Eğitim Bir-Sen'in hak, adalet, barış, emek ve özgürlük mücadelesinde 25 yılı geride bıraktığını belirten Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Türkiye'nin en büyük sendikası ve sivil toplum örgütü olduklarını söyledi.

Kore ve Kıbrıs gazileri göreve hazır

Elazığ’da bulunan Kore ve Kıbrıs gazileri, terör olaylarına dikkat çekerek, her zaman göreve hazır olduklarını belirtti. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Namık Bulut, “Bizler gazi olarak her zaman göreve hazır ve devletimizin yanındayız. Bize görev düştüğü zaman bizde bu görevi seve seve yaparız" dedi.