Etiketler

Elazığ TSO Başkanı Arslan'dan yeni yıl mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Elazığ'dan yerli otomobile destek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan 23. yerli otomobile talip olduklarını belirtti.

Başkan Arslan, 2019 yılını değerlendirdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) tarafından, yıl sonu bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Elazığ TSO'da müşterek meslek komitesi toplantısı

Her sektör için bir sözleri bir projeleri veya bir yaklaşımları olduğunu belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, kendilerine düşenin kaybetmişlik yerine muazzam yapılar oluşturacak yönetim sergilemek olduğunu söyledi.

Elazığ TSO'dan 'Paydaş İstişare' toplantısı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) tarafından geniş katılımlı paydaş istişare toplantısı gerçekleştirildi.

'VERBİS kayıt süresi Haziran 2020 tarihine kadar uzatılmalı'

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan,'VERBİS kayıt süresi Haziran 2020 tarihine kadar uzatılmasını talep ediyoruz' dedi.

Elazığ'a yeni bir yatırım mı geliyor?

ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türk heyeti ile birlikte Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) nın 14. Genel Kurulu’na katıldı.

Arslan: 'Kooperatifleşme çalışmalarımız tamamlanmak üzere'

Başkan Arslan; Topraklarımızın su ile buluşamaması ve kooperatifleşmenin olmayışı tarımsal gelişimimizin önündeki en büyük sorunlardır.

Bakan Aydın Maruf, Elazığ TSO Başkanı Arslan'la bir araya geldi

Irak Türkmen Cephesi Devlet Bakanı Aydın Maruf, 'Hem Erbil-Ankara arasındaki ilişkiler hem de Bağdat-Ankara arasındaki idari , siyasi, diplomatik ilişkilerimiz son derece güzel. Ekonomik kalkınma için bu ilişkiler büyük bir katkı sağlamaktadır'dedi.

Elazığ’ı, Ürün Belgelendirme Müdürlüğü ilan ettiler

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, 'Türk Standartları Enstitüsü, önce kendi yönetim kurullarında değerlendirip akabinde Cumhurbaşkanlığından onay alarak Elazığ'ı, Ürün Belgelendirme Müdürlüğü ilan ettiler' dedi.

Elazığ TSO Başkanı Arslan’dan bayram mesajı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan bir Ramazan Bayramı'nı daha karşılamanın mutluluğunun yaşandığını ifade ederek bayramın, ruhuna uygun biçimde huzur, barış ve kardeşlik içinde geçirilmesini diledi.

Arslan, tarım ve hayvancılığın kalkınma reçetesini verdi

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Tarım İl Müdürü Turan Karahan ile birlikte Ege Bölgesi Tarım alanları ve tarımsal faaliyetleri yerinde inceledi.

Elazığ TSO Başkanı Arslan; Bu oyunu biz bozacağız

Elazığ'da son ekonomik gelişmeler ve döviz kurlarındaki ani dalgalanmalar üzerinde bir eylem planı oluşturulması ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi.

FHGC'den Sabuncu ve Arslan'a ziyaret

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ve Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arsla'ı ziyaret etti.

'Faizlerin silinmesi için son günlere girildi'

Yapılandırmada son günlere girildiğini belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan;Yapılandırmadan yararlanmak isteyen üyelerimizin, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar odamıza müracaatları ve ilk taksit ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedirdedi.

Elazığ TSO heyeti TOBB genel kuruluna katıldı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde M.Rifat Hisarcıklıoğlu güven tazelerken, Türkiye genelinde 181 Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen 30 kişiden oluşturulan Konsey Üyeliğinde Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan da yer aldı.

Başkan Arslan yatırımcılarla biraraya geldi

Elazığ TSO Başkanı Asilhan ARSLAN, Suriye asıllı Türk işadamı Basal Loutfi ve beraberindeki heyetle bir araya gelerek firmanın Elazığ için düşündüğü yatırım konusunu değerlendirdiler.

Başsavcı Korkmaz’dan ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu. Başkan Arslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ’a hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

'İş dünyasına önemli hizmetler yaptık'

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, düzenlediği basın toplantısında 2015-2018 hizmet dönemini ve 01 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan oda seçimleri hakkında bilgi verdi.

Milletvekili Erol’dan Elazığ TSO Başkanı Alan’a ziyaret

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.

Elazığ TSO Başkanı Alan, oda üyeleriyle bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, oda üyeleriyle bir araya geldi.

Elazığ altyapı imkanları ile yatırımlara hazır

Park Dedeman Elazığ Oteli Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız ile Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Burak Yerlikaya Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Alan Elazığ’ın Teşviklerde 6. Bölgede yer almasıyla birlikte ilin ciddi manada yatırımcı ilgisiyle karşılaşacağını belirterek, ilin konaklama sorununa çözüm sağladıkları için teşekkür ederek, başarılar diledi.

Elazığ TSO Başkanı Alan'a plaket

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Elazığ İl Başkanı Suat Şekerci, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan'a hain darbe girişimindeki dik duruşundan dolayı plaket verdi.

Elazığ TSO Başkanı Alan, çocukları sevindirdi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Arıcak ilçesine bağlı 2 köy okulunda çocukları ziyaret ederek hediyeler verdi.

'Başbakanımızı heyecanla bekliyoruz'

21 Ekim 2017 Cumartesi günü Elazığ’a gelmesi beklenen ve ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare toplantısı yapacak olan Başbakan Binali Yıldırım’ın ilimizde heyecanla beklendiğini belirten Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, ‘Sayın Başbakanımızın gelişi ile Elazığ tarihi günlerinden birini yaşayacaktır’ dedi.

Elazığ TSO Başkanı Alan, 3. meslek gurubu temsilcileriyle bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan 3. meslek grubunun temsilcileri ile bir araya geldi.

Vali Zorluoğlu'nun tayini Elazığ'ı üzdü

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu'nun Van'a atanmasının ardından, vatandaşlar sosyal medyadan üzüntülerini dile getirirken, şehit babası makamında veda ziyaretinde bulundu. AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ TSO Başkanı İdris Alan'da çalışmalarından dolayı Vali Zorluoğu'na teşekkür etti.

Malatya TSO yönetiminden Başkan Alan’a ziyaret

Malatya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Elazığ TSO Başkanı Alan; Kent için önemli 6 hamle yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, kentin ekonomi ve sanayisinin gelişmesi, buna bağlı olarak iç ticaretin canlanarak, işletmelerin ayakta kalması, kaynakların ekonomiye kazandırılması ile ilin en önemli sorunu olan işsizliğin ortadan kaldırılması hususunda çok önemli 6 hamle yapıldığını söyledi.

Elazığ'da yatırımlar için yeni dönem başladı

Elazığ Organize Sanayi Bölgesine yapılan yatırımların 6. bölge teşviklerinden yararlanacağının açıklanması üzerine Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, kentte yatırımlar için yeni dönem başladığını söyledi.