Elazığp Haberleri

Elazığp Haberleri

Tunceli’nin Ovacık ilçesi kara gömüldü

Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent genelinde 143 köy yolu ulaşıma kapanırken, kara gömülen Ovacık ilçesinde kar kalınlığının yer yer 1,5 metreye ulaşması nedeniyle hayat şartları zorlaştı.

Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladı

Yeni sezonda Eurocup ve Kadınlar Basketbol Süper Ligi olmak üzere iki kulvarda mücadele edecek olan Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladı. Başantrenörü Olcay Orak, iyi bir takım kurmaya çalıştıklarını söyledi.

Elazığspor’un kayıp gençleri

Tuzlaspor karşısında forma şansı bulan Elazığsporlu genç futbolcuların gösterdiği performans, Elazığsporlu taraftarlardan tepki topladı.

Elazığ yeni kamyon ve TIR garajına kavuştu

Elazığpark Nakliyeciler Sitesi Kamyon ve Tır Garajı dün yapılan bir törenle açıldı.

Elazığspor'da hedef 3 puan

Karşıyaka karşılaşmasının telafisinin şart olduğunu belirten Vartaş Elazığpsor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, tamamen Samsunspor maçına kilitlendiklerini ve kendi evlerinde istedikleri futbolu oynayarak, galip gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

Özat'a 7 Maç Ceza Onandı

Tahkim Kurulu, Elazığpsor Teknik Direktörü Ümit Özat'a verilen 7 maç cezayı onayladı.

Elazığpsor'dan Lösev'e Destek

Elazığspor'da teknik heyet ve futbolcular, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) yararına bastırılan takvimlerden alarak destek oldu.

Elazığpsor'da Şok Ayrılık

Elazığ'da sıcak saatler yaşanıyor. Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'ın yardımcılığı yürüten Yardımcı Antrenör Fatih Akyel görevinden ayrıldı.