Etiketler

Galatasaray tribünleri de küçük Furkan'ı unutmadı

Galatasaray tribünleri açtıkları pankartlarla vefat eden Elazığspor taraftarı Muhammed Furkan Gündüz, Kartal’da çöken binada ölen vatandaşlar, Brezilya ekibi Flamengo'nun tesislerinde meydana gelen yangın ve uçak kazasında ölen futbolcu Emiliano Sala’yı andı.

Metin Bulut müjdeyi verdi; elektrikler açılıyor

Eski yönetim tarafından borcu bir türlü ödenmeyen Elazığspor Tesisleri ve Atatürk Stadyumu’nun elektriklerinin açılması için seferber olan AK Parti Milletvekili Metin Bulut müjdeyi verdi. Başbakan Binali yıldırım ile görüşen Bulut, elektriklerin açılacağını dile getirdi. Milletvekili Şahin Şerifoğulları da; ‘Elazığspor’a sahip çıkılmıyor şeklinde siyasi bir propaganda yapılıyordu ancak milletvekilimizin başbakanımızla görüşmesi ve sorunun çözümü, hem yeni yönetim için bir müjde, hem de Elazığspor taraftarı için ciddi bir müjde oldu.’dedi.

Elazığspor'un genç taraftarı yakalandığı hastalığa yenik düştü

Elazığspor taraftarı olan 16 yaşındaki İbrahim Taşkıran yakalandığı hastalığa yenik düştü.

Düğün fotoğraflarını sahada çektirdiler

Fanatik Elazığspor taraftarı olan Çiğdem ve Selçuk Başer çifti düğün fotoğraflarını Elazığ Atatürk Stadyumu'nda çektirdi.

Evkur Yeni Malatyaspor ile Elazığspor taraftarı birbirine girdi

Malatya'nın Darende ilçesinde, Evkur Yeni Malatyaspor ile Elazığspor takımlarının taraftarları arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı.