Etiketler

Elazığlılar dikkat! Bu tarihi sakın kaçırmayın

Elazığ Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2019 yılı 2’nci taksit ödemelerinin 2 Aralık Pazartesi günü sona ereceğini duyurdu.

Elazığ Belediyesi'nden vergi borcu uyarısı

Elazığ Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergisine ait ikinci taksit ödemelerinin ay sonuna kadar yapılması gerektiğini bildirdi.

Belediye uyardı! Elazığlılar bu tarihe dikkat

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri, 30 Kasım Çarşamba günü mesai bitiminde sona erecek.

Vergi borcu olanlar dikkat!

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, vergi borcu yapılandırılmasının 25 Kasım 2016 tarihinde, 2016 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemelerinin de 30 Kasım 2016 tarihinde sona ereceğine dikkat çekilerek, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için ödemelerini son güne bırakmamaları istendi.

Hafta sonu vezneler açık

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri, 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecek. Belediye vezneleri, borçlarını ödemek isteyen vatandaşlar için bu hafta sonu açık olacak.

Bu tarihe dikkat!

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri, 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecek.

Torba Yasa'da Sona Gelindi

Torba Yasa kapsamında vatandaşların Belediye'ye olan birikmiş su, emlak ve çevre temizlik vergisi borçlarını ödemeleri için tanınan ek süre 31 Aralık Çarşamba günü sona eriyor.

Torba Yasa'da Sona Yaklaşıyor

Torba Yasa kapsamında vatandaşların Belediye'ye olan birikmiş su, emlak ve çevre temizlik vergisi borçlarını ödemeleri için bir ay olarak uzatılan sürede sona yaklaşılıyor.